Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Bagno Na Miejscówce?!

rogi

Recommended Posts

Pytanie dla mnie bardzo ważne gdyż napracowałem się sporo żeby wykopać dołeczek i udało mi się lecz gdy zaszedłem tam ostatnio po całodniowym dniu opadów zastałem jedną wielką kałużę! Sprawa wygląda następująco jak już pisałem napracowałem się i nie chce z tego miejsca rezygnować. Powiedźcie mi doświadczeni użytkownicy czy jak dam ziemi więcej (zrobię górkę) to woda będzie jakoś spływała i kałuża już się nie zrobi? Albo czy macie jakieś inne pomysły jak zostać przy tym spocie bez narażania plantów na zalanie ?! Dziękuje za wszelką pomoc!

• Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Facet jak robi Ci się kałuża na spocie to znaczy, że źle wybrałeś miejsce. Znajdź innego spota, nie baw się w usypywanie kopców, bo one też Ci się rozmyją, a konopia jak wiadomo ludzi miejscówki, gdzie nie stoi woda. Szkoda roślin.

Guest Shaman

Moim zdaniem użala się nad gównem, jeden dołek co to jest do cholery żeby nad nim rozpaczać, rozumiem jakby wykopał doły na 20 plantów i okazałoby się że teren jest podmokły, ale do ch..olery... <_<

Lepiej bierz łopatę i kop gdzie indziej, lepiej stracić jeden zasrany dołek z ziemią nawet za 5zł niż potem użalać się że Ci wymyło roślinkę, albo korzenie zgniły.

• 2 weeks later...

ja miałem miejsce marzenie nic nie wdać niby wysoko i dobry dostęp światła po posadzeniu i deszczach w dołkach jest bardzo mokro i nie chcą wyjść z ziemi i w dodatku je***e dziki rozwaliły <_<

• 7 months later...
  • 3 months later...

Ja znalazłem dobrego spota w młodniaku zajebiste nasłonecznienie, no ale ziemia jest zbyt kwaśna miejsce jest dość daleko od domu i cięzko tam zawieźć glebe. Jakbym tak nasypał dolomitu, dodał troche dobrej ziemi i przekopał to byłoby ok?

• 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

grower.com.pl

thc-thc.com

seedstockers.com

growbox.pl

babciaganja.pl

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+