Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Bagno Na Miejscówce?!


rogi

Recommended Posts

Pytanie dla mnie bardzo ważne gdyż napracowałem się sporo żeby wykopać dołeczek i udało mi się lecz gdy zaszedłem tam ostatnio po całodniowym dniu opadów zastałem jedną wielką kałużę! Sprawa wygląda następująco jak już pisałem napracowałem się i nie chce z tego miejsca rezygnować. Powiedźcie mi doświadczeni użytkownicy czy jak dam ziemi więcej (zrobię górkę) to woda będzie jakoś spływała i kałuża już się nie zrobi? Albo czy macie jakieś inne pomysły jak zostać przy tym spocie bez narażania plantów na zalanie ?! Dziękuje za wszelką pomoc!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moim zdaniem użala się nad gównem, jeden dołek co to jest do cholery żeby nad nim rozpaczać, rozumiem jakby wykopał doły na 20 plantów i okazałoby się że teren jest podmokły, ale do ch..olery... <_<

Lepiej bierz łopatę i kop gdzie indziej, lepiej stracić jeden zasrany dołek z ziemią nawet za 5zł niż potem użalać się że Ci wymyło roślinkę, albo korzenie zgniły.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+