Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Fim + Lst Dla Automata


macool

Recommended Posts

To po co nawozisz rosliny czy zwalaczasz szkodniki? Po co jablonkom ucina sie zbedne galezie? Po co podlewac rosliny? W koncu to natura jest madrzejsza i powinno dac sie jej robic swoje?

Pieprzysz chlopie kompletnie pierdoly w ktorych sam sie gubisz.

Liscie sie obcina w koncowej fazie kwitnienia, ale to nie jest konieczne i niezawsze efektywne.

Nie masz chłopczyku pojęcia o czym gadasz obcinanie liści powoduje spowolnienie rozwoju rośliny to tak jak by ci płuco wycieli i kazali biegać maraton. obrywa się tylko pożółkłe liście, a to że ktoś poobcinał i mu coś wyrosło... z jednym płucem też da się żyć. jakieś 20 lat temu robiłem doświadczenie dwa sionka z tej samej rośliny dwie takie same doniczki ziemia nawozu woda itd w jednej po 4 węźle zacząłem obrywać liście wiatrakowe bo jakiś debil powiedział mi że trzeba efekt od tego momentu obrywana rosła dużo wolniej plon ponad 10 krotnie mniejszy trzeba się bylo skupić żeby poczuć fazę po 2 całych lolkach (w małych bletkach) tak że zrób najpierw doświadczenie porównawcze a potem się wymądrzaj. a jeżeli chcesz robić coś w rodzaju lst AFom to obcinaj odrosty żeby skupiła się na głównym topie (wchodzi więcej sztuk na m2 a nie szczyt. (i nie spieraj się ze starymi doświadczonymi rolnikami tylko korzystaj z ich wiedzy)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+