Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Sld: Zalegalizujmy Medyczną Marihuanę


Recommended Posts

Posłowie Sojuszu zamierzają złożyć poprawkę dotyczącą legalizacji marihuany do celów medycznych. Na razie nie są znane dokładne informacje na temat szczegółów tej poprawki. Dotychczas pod wnioskiem podpisało się 17 posłów.
- Marihuana, podobnie jak inne narkotyki, np. morfina, mogą być stosowane do celów medycznych przy leczeniu różnych chorób. Do użytku na tej zasadzie dopuszczona jest w wielu krajach europejskich. W związku z tym konieczne jest doprowadzenie do takiego stanu, żeby można było marihuanę legalnie stosować jako lek również w Polsce – tłumaczy były minister zdrowia Marek Balicki...Poseł Sojuszu przekonuje, że marihuana pomaga, m.in. w leczeniu chorób nowotworowych, stwardnienia rozsianego, jaskry i minimalizuje ból. Obecnie stosowana jest jako środek leczniczy m.in. w Holandii, niektórych kantonach Szwajcarii, Kanadzie i 14 stanach USA.

SLD chce również by osoby, które posiadają przy sobie "nieznaczną ilość narkotyku przeznaczoną na własny użytek" nie były karane. Balicki zapowiedział, iż będzie dążył do doprecyzowania owej "nieznacznej ilości". Jeżeli nowelizacja zostanie przyjęta, prokurator będzie mógł odstąpić od postępowania przeciwko osobie, która posiada określoną ilość marihuany w sytuacji, gdy uzna, że karanie jej byłoby "niecelowe ze względu na okoliczności popełnienia czynu".


źródła:
żk, tvn24.pl
www.wprost.pl

Link to comment
Share on other sites

Już w poprzednich wyborach głosowałem na SLD Mój wybór się potwierdził :P Chociaż z drugiej strony tak patrze i ... w tym głupim kraju nie może być tak pięknie... myśle że odrzucą choć jeśli nie to byłbym mile zaskoczony

Link to comment
Share on other sites

Na sld, to ja nie zagłosuje, przynajmniej na pewno nie w tym dziesięcioleciu. W ich partii jeden Balicki wiosny nie czyni bo tam wielu to jak by z pis-u wyjęci, aczkolwiek dobra inicjatywa(dlaczego dopiero teraz?) która musi zakończyć się powodzeniem bo żeby głosować przeciw to wypadało by mieć argumenty a tak owych nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+