Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Zlikwidowano trzy plantacje konopi


lampa

Recommended Posts

Jestem już nieźle podenerwowany dzisiaj, więc z góry uprzedzam i przepraszam za słownictwo, które niżej może się pojawić...

Te je***e skurwysyny lecą sobie cały czas w hu*a i kłamią tylko gdzie się da, aby wywindować te swoje niby dokonania. Manipulacja jest przestępstwem? Cały czas ku**y manipulują mediami, statystykami i innym gównem mającym na celu pokazać, jaka to policja jest świetna i skuteczna. J-e-b-a-ć ich fałszywą propagandę, i tak ludzie będą palić to, co rosło tu przed nimi. Słowo na koniec: h-u-j im w dupę! Taki wkurwiony jestem, że aż mam chęć iść i ich porozpierdalać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja myślę że dobrze że tych kitajców dojeżdżają, lepiej w sumie jak ich niż Polaków , poza tym patrząc na no ile już jest ich u nas to jak będziemy na to pozwalać to niedługo porobią jakieś swoje jakuzy i dopiero będzie problem.

Także ode mnie plus dla psów, walcie kitajców w żółte dupska niech trują tym swoim szajsem swój naród a nie nasz !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szkoda to jak komuś spota obrobią z roślinek w które wkłada całe serce, a Ci to zwykle bandziory co liczyli na szybki duży hajs, nie jestem za czymś takim bo pieniądze z takich interesów idą na kolejne gorsze przestępstwa które plugawią nasz kraj.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

A ja myślę że dobrze że tych kitajców dojeżdżają, lepiej w sumie jak ich niż Polaków , poza tym patrząc na no ile już jest ich u nas to jak będziemy na to pozwalać to niedługo porobią jakieś swoje jakuzy i dopiero będzie problem.

Także ode mnie plus dla psów, walcie kitajców w żółte dupska niech trują tym swoim szajsem swój naród a nie nasz !

nie wiem jak można sie cieszyc z tego że złapali drugiego człowieka za uprawe. Wydaję mi się że masz troche uprzedzenia rasowe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+