Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Producent: Szukam Rapera/Wokalisty


flvx

Recommended Posts

Normalnie aż mi się ciśnie "recenzja"

Przesłuchałem wszystkie dema (starej produkcji się nie odważyłem) skoro już Tobie się nie podoba...

wszystkie kawałki są "słabe" , niestety ani jeden nie posiada "tego czegoś".

Są przekombinowane. Dobór sampli jest mało logiczny tzn: o ile instrumenty pochodzące z Indii (sitara) jeszcze pasują merytorycznie to granie na nich motywów arabskich już mniej...

można by jeszcze sporo napisać odnośnie tego dlaczego te kawałki są słabe. Najlepiej posłuchaj tego jak nie będziesz zjarany...

Ale co zrobić aby kawałek był "dobry". Musi takowy utwór spełniać parę warunków i jest to niezależne od gatunku muzyki.

po pierwsze choć może to zabrzmieć dziwnie musi dać się go zanucić albo zagwizdać, czyli musi wpadać w ucho i być łatwy do zapamiętania ( z tych czterech żaden- arka noego cię miażdży)

Po drugie musi mieć klimat-klimat to one może i miały ale były tak fajne jak jazda po bieluniu może z okazji akcji legalizacji bielunia.

Po trzecie musi być o czymś. nie chodzi mi o tekst, tylko każdy utwór nie zależnie od rodzaju twórczości (wiersze muzyka teatr) musi mieć początek rozwinięcie i koniec.

Ogólnie jest jeszcze jedna zasada. ludziom podoba się to co znają. te kawałki które przedstawiłeś może przemówią do amfetaministów, pigularzy i innych "stymulantolubów" jednakże to forum dla "rolników" i bardziej na miejscu były by klimaty rege, rega, dub, czy nawet dancehall.

Kawałek musi być wesoły - twoje są potwornie smętne

musi porywać do tańca (nie chodzi mi o dance czy coś w tym stylu)

oraz tematycznie musi być związany z tym o czym piosenka będzie. irlandzko arabsko koreańsko indyjskie klimaty nie pasują

Takiego kawałka nikomu nie puścisz i nikt nawet w aucie go nie włączy.

Ale buszek za Twoje zdrowie, próbuj dalej

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Normalnie aż mi się ciśnie "recenzja"

Przesłuchałem wszystkie dema (starej produkcji się nie odważyłem) skoro już Tobie się nie podoba...

wszystkie kawałki są "słabe" , niestety ani jeden nie posiada "tego czegoś".

Są przekombinowane. Dobór sampli jest mało logiczny tzn: o ile instrumenty pochodzące z Indii (sitara) jeszcze pasują merytorycznie to granie na nich motywów arabskich już mniej...

można by jeszcze sporo napisać odnośnie tego dlaczego te kawałki są słabe. Najlepiej posłuchaj tego jak nie będziesz zjarany...

Ale co zrobić aby kawałek był "dobry". Musi takowy utwór spełniać parę warunków i jest to niezależne od gatunku muzyki.

po pierwsze choć może to zabrzmieć dziwnie musi dać się go zanucić albo zagwizdać, czyli musi wpadać w ucho i być łatwy do zapamiętania ( z tych czterech żaden- arka noego cię miażdży)

Po drugie musi mieć klimat-klimat to one może i miały ale były tak fajne jak jazda po bieluniu może z okazji akcji legalizacji bielunia.

Po trzecie musi być o czymś. nie chodzi mi o tekst, tylko każdy utwór nie zależnie od rodzaju twórczości (wiersze muzyka teatr) musi mieć początek rozwinięcie i koniec.

Ogólnie jest jeszcze jedna zasada. ludziom podoba się to co znają. te kawałki które przedstawiłeś może przemówią do amfetaministów, pigularzy i innych "stymulantolubów" jednakże to forum dla "rolników" i bardziej na miejscu były by klimaty rege, rega, dub, czy nawet dancehall.

Kawałek musi być wesoły - twoje są potwornie smętne

musi porywać do tańca (nie chodzi mi o dance czy coś w tym stylu)

oraz tematycznie musi być związany z tym o czym piosenka będzie. irlandzko arabsko koreańsko indyjskie klimaty nie pasują

Takiego kawałka nikomu nie puścisz i nikt nawet w aucie go nie włączy.

Ale buszek za Twoje zdrowie, próbuj dalej

nie zgadzam się, że kawałek musi dać się zanucić, ba, większość dobrych twórczości nie da się zanucić.

nie zgadzam się, że kawałek musi mieć początek, rozwinięcie i koniec.

nie zgadzam się, że muszą to być klimaty reggae, bo nie o to tutaj chodziło.

nie zgadzam się, że tematycznie musi być związany z tym o czym będzie nuta, totalna bzdura.

Z całą resztą się zgadzam i to w 100%

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+