Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Maksymalizacja Plonu - Czyli Co Dodac ?


LepiSie

Recommended Posts

@Lepisie: "Malo co zakladam tematow wiecej odpisuje ale sadze, ze ten temat pomoze wielu nie tylko mi, a mianowicie co byscie zmienili, dodali aby zmaksymalizowac plon ?

Aby byl obraz byl dosc jasny posłużymy sie moim Setupem namiotu"

Zrozumiałem dość jednoznacznie pytanie - co byśmy zmienili i dodali- odpowiedziałem Ci na samym początku tekstu.

@Lepisie: "ajlander, szczerze to tak sie rozpisales ze doczytalem do polowy i przestalem czytac hehe zle zrozumiales temat kolego. Mi chodzilo na jakie czynniki wplywa maksymalny plon, a uzylem swojego setupa tylko dla przykladu obrazowego, aby mogl ktos sobie zrobic porownanie"

Pomijając to, że pytanie powinno brzmieć " jakie czynniki wpływają na maksymalizacje plonu" odpowiedzi udzieliłem od myślników. Wybacz, nie czytam w myślach. Nigdzie nie użyłeś zdania "jak ogólnie polepszyć plon" więc oparłem się o podany przez Ciebie setup.

@Lepisie : "

Od siebie powiem iz dodanie tych akcesorii polepszy plon

* Co2 ,

*na ostatnie 2tyg lampy UVB,"

Jest to wiedza praktyczna, którą wyniosłeś ze stosowania co2 oraz lamp uvb w formie eksperymentu, żeby mieć porównanie czy tylko wyczytałeś to w necie? Możesz nam przedstawić jakieś wnioski? To samo tyczy się tego co napisałeś wcześniej o napowietrzaniu korzeni w glebie.. (co zapewne ku Twojemu zdziwieniu daje widoczne efekty).

Ja tutaj nie wjeżdżam na kozaka, żeby napinać się tym co wiem, tylko odpowiadam na pytania gościa który najwidoczniej ma problem z używaniem poprawnej polszczyzny oraz sprawił na mnie wrażenie amatora. Przedstawiłeś dla porównania setup boxa, którego osprzęt IMHO nie jest wykorzystany w 100% o czym Ci powiedziałem. Może gdybyś doczytał post do końca nie gadałbyś takich pierdół.

pozdrawiam, ajlander.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

i znowu nie doczytalem calego tekstu, heh ale powiem Ci tak... napowietrzanie gowno daje sprawdzalem, to jest raz. dwa czynniki jakie ja podalem stosowalem i wiem ze dzialaja.3, amator to moze i ty jestes i za duzo czytasz i sie zpinasz ... temat mial byc luzny, a ty pojawiasz sie i wielkiego znawce strzelasz... jak mozesz powiedziec, ze nie uzywam mojego setupu w 100% jak nie wiesz nawet co ja robie ... stary bez obrazy, ale jestem lata swietlne przed toba i prosil bym modow o posprzatanie albo najlepiej usuniecie tego tematu bo za duzo cwaniakow sie tu mi wypowiada, nie rozumiejac znaczenia tego tematu.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Totalnie abstrahuje od wypowiedzi powyżej, skupię się na tym UVB. Ed Rosenthal pisywał o świetnym działaniu spectrum niebieskiego na nie ilość plonu, a jego moc. Rozumiem, że lampy masz już zakupione, jeśli nie to poleciłbym bym Ci 2 x 400 W MH na te ostatnie 2 tygodnie zamiast hps-a.=] Przy takim secie i zadowalającej wentylacji (dziw że chłodzi) Jestem pewien, że będzie lepiej niż dobrze:) Oczywiście pomijając fakt, że temat założony trochę na własne ryzyko, bo możliwość wypowiedzi mają w nim wszyscy, no i stał się spam:) Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

a co gdyby doniczki zastąpić air pot'aim?? ciekawa nowość na rynku ale chyba jeszcze nie sprawdzona do końca lub gdyby medium zamienić na hydro??

lepsze wyniki osiagniesz uzywajac wodorotlenku miedzi w celu chemicznej eliminacji przerostu korzeni(produkt zwany Griffin’s Spin-Out,ciezko dostepny w europie)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+