Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wiadomości Polsat 18:50- Eksperyment Wrocław


De Polako

Recommended Posts

Sluchajcie, musieli pokazac jakis kontrast.Nie mozna bylo w materiale puscic tylko wywiadu z czlonkami WK.Trzeba tez bylo opinii "specjalisty".Ale fakt faktem, mogli poprosic o wyrazenie zdania jakiegos obcykanego profesora, a nie stu-letniego dziada Szkoda tylko, ze nikt nie porownal szkodliwosci MJ, do alko, tytoniu oraz innych narkotykow Bo po wypowiedzi tego goscia, trudno bylo sie domyslec, ze MJ to nie to samo co koks, hera, itp. skoro byla mowa, ze uzaleznia i zmienia osobowosc.To w sumie robia zwykle, twarde dragi.Nie bylo tragicznie ogolnie, ale moglo byc lepiej.Dobrze, ze w ogole cos pokazali o tym projekcie.Mam nadzieje, ze Tomkowi uda sie zrealizowac pomysl :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Też ogladałem ten pseudo terapeuta to wyglądał jak wiejski pijak z pod sklepu a do wywiadu wyjął kolczyk z ucha stary kompociarz dzięki wyrokom sądów najwięcej klijentów
przymusowo wysyłają na odwyk a z tym uzależnieniem to nie powiedział że nie uzależnia fizycznie popelina Polsatu ps pani prok też nie lepsza ale GOTA DA RADĘ

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja chyba śnię! Siwy frajer nie ma swojego zdania na ten temat, tylko go to "DZIWI", że są ludzie którzy działają na rzecz legalizacji. Skoro go to dziwi, to znaczy że czas wykurwiać na emeryturę i dopuścić, kogoś, kogo to nie DZIWI.

Ale mi podniósł ciśnienie. Nie chciałbym, żeby mnie ten klarnet "leczył", gdybym był uzależniony, nawet od słodyczy. Wredny, zakłamany typ, świetnie się wpisuje w zakłamany system (albo raczej w brak systemu). Jak można pracować w jakiejś dziedzinie i nic o niej nie wiedzieć? Grzeje stołek od 8 do 15 i nie ma mowy żeby coś przeczytał, dowiedział się więcej... Brak podstawowej wiedzy. Nie wpadł na to że nikt nie planuje, że zabierze się za ciężkie dragi, a PRZEZ prohibicję, niestety musi się spotykać z dilerem, który oferuje to i owo. Może trzeba mu to narysować?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gota lekko poddenerwowany był i sie cos trząsł ale nie o to tutaj chodzi ja mysle ze dobrze ze te housy otwieraja jest to kolejny krok za legalizacja .Szkoda tego profesorka z monaru az mi go zal ludzi leczy a  pi*****i gupoty jak by wogule sie na tym nie znał .WOLNOŚĆ DLA KONOPI KONOPIE DLA WOLNOSCI GOTTA biG UP!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+