Skocz do zawartości
thc-thc

grower

problem z temperaturą


krycha

Recommended Posts

  • 1 rok później...

jezeli masz wiekszego boksa kable ci niepomorze polecam ci kupic ogrzewacz sa takie 200-300w z termostatem lecz niewszedzie mozna je dostac ale w sklepach JULA sa i sa niedrogie jak pisałem wbudowany maja termostat i same reguluja temperature na jaka ustawisz pewny sprawdzony sposób bo kabel grzewczy jednemu roziwazuje problem drugiemu nie sa rózne moce kabli grzewczych wiec tez mozesz pokombinowac i podpiac pod termostat .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siemka mam boxa obitego styropianem i stałą temperaturą 16 stopni. zastanawiam się czy w fazie nocnej i dziennej może świecić zwyczajna żarówka 50W do podtrzymywania temperatury i szczególnie chodzi mi o fazę nocna czy nie będzie przeszkadzać roślinom jeśli będzie świecić w 24/0 może ktoś pomoże w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

siemka mam boxa obitego styropianem i stałą temperaturą 16 stopni. zastanawiam się czy w fazie nocnej i dziennej może świecić zwyczajna żarówka 50W do podtrzymywania temperatury i szczególnie chodzi mi o fazę nocna czy nie będzie przeszkadzać roślinom jeśli będzie świecić w 24/0 może ktoś pomoże w takiej sytuacji?

Na noc 16 stopni to dobra temperatura. Ja teraz myślę jak zrobić żeby w nocy było poniżej 20 jak się zacznie cieplej robić.

A co do grzania, to wymyśliłem ostatnio taki patent. Pojemnik z wodą na dnie boxa, woda dogrzewana grzałką do akwarium (z termostatem), powinno podnosić temperaturę, przy okazji podniesie się wilgotność. Wentylatarmi można by jakoś sterować parametrami. Pojemnik nawet na całą powierzchnię, a donica na jakimś podeście.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+