Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Konopna partyzantka - projekt


m4t3k

Konopna partyzantka  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Popierasz akcj??

    • Tak
      60
    • Nie
      12
    • Nie mam zdania
      5


Recommended Posts

Dobra akcja już dawno tym była mowa a teraz płaczecie że pozapyla wam krzaki DAJCIE SPOKOJ

jak ktośnie chce niech sie nie bawi, ale fajnie tak wziasc namoczyc 10 a jeszcze lepiej wykiełkowac nasion i powpierdalac w zielen miejska. Bo wogóle mało sie otym słyszy a jak bedzie w wielu miejscach np. w Warszawie to młodzież/ludzie "społeczeństwo" zwróci na to uwage i bedzie może nawet w TV hahaah

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja za starych czasów, jak się wszyscy jarali nasionami konopi w karmie dla papug to kupiłem kilka razy karmę "kubuś". Nasiona w niej były dobrej jakości, tyle, że trzeba było je odsiać od innych nasion. Kiełkowalność była na poziomie 50-60%!! Raz rzuciłem garść przed blok na ziemię, po dwóch tygodniach 3 wykiełkowały, niestety potem je skosili...

A co do pomysłu to mi się nie wydaje dobry. Może początkowo nie będzie zagrażał uprawom ,bo skala będzie zbyt mała. Jednak w założeniu ma doprowadzić do rozsiania konopi po całym kraju. Jak to by się udało, to o outdoorze można zapomnieć, a jak ktoś będzie miał pecha to indoora też mu zapyli. Sami pod sobą wykopiemy dół jak to się mówi. Co z tego, że będzie wszędzie samosiejka, skoro nie będzie czego palić, bo wszystko zapyli ch*jowymi genami z thc na poziomie 0,03%... ja dziękuje...

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jednak w założeniu ma doprowadzić do rozsiania konopi po całym kraju.

:peace:

To jest tylko metafora przecież nikt nie będzie pielęgnował tej rosliki (przemysłowej) aby rosła duża i zdrowa. Przeciesz wszyscy sie tego nie podejma a jak juz poprostu rzuca nasiona i niech rosnie jak nie to hu* trudno, myślicie że będziecie wszedzie konopie widziec hahahah

A co do box'ow co wy tak sie boicie jak moze wam boxa zapylic konopia która jest np 20 m od twojego domu albo 500m w centrum miasta a ty mieszkasz na 1 albo 5 pietrze hahaha to jest niemozliwe

a na oucie to jak juz miało by zapylic to naprawde żadkosc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+