Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Konopna partyzantka - projekt


m4t3k

Konopna partyzantka  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Popierasz akcj??

    • Tak
      60
    • Nie
      12
    • Nie mam zdania
      5


Recommended Posts

Witam!
Słyszałem o działaniach Jędrzeja Sadowskiego, współzałożyciela Wolnych Konopi, który sadzi konopie w różnych ciekawych miejscach. Czemu nie mielibyśmy robić tego samego?

Plan działania:

  • rozsiewanie nasion konopi w często odwiedzanych terenach publicznych w twojej okolicy

Cele:


  • oswojenie ogółu społeczeństwa z widokiem rośliny, która naturalnie występuje w naszym klimacie, a nie jedynie jako ikona nielegalnych narkotyków,
  • zajęcie czymś polskiej policji,
  • przywrócenie konopi jej miejsca w środowisku

Środki działania:


  • nasiona,
  • twoje ręce,
  • składniki pokarmowe, woda, dwutlenek węgla, tlen, światło - to zapewnia natura

Konsekwencje prawne:
Żadne... może nie jestem specem od prawa, ale sadzenie to jeszcze nie uprawa. W każdym razie nie spotka nas za to kara z art. 63 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, a karą za uprawę konopi przemysłowych bez zezwolenia jest zniszczenie uprawy.
Ewentualnie można dostać mandat za śmiecenie

Jesteście zainteresowani? Uważacie, że to dobry pomysł? Proszę o komentarze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pył może się przenosić nawet na kilkanaście kilometrów przy dobrym wietrze więc z zapylaniem spotów to bardzo realne jak to wszędzie będzie rosło. Ew pod jakimiś instytucjami publicznymi to nawet nie zły pomysł ale nie zasiewajcie całej polski bo wielu growerów by się wkur***o jak by mieli zapylone zakieś zajebiste feminy pyłem przemysłówki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie myślcie krótkoterminowo. Nawet jak się wam zapyli parę krzaczków. To krok w kierunku przywrócenia pierwotnego stanu. Nie zapominajcie dlaczego w ogóle musicie ukrywać swoje plantacje.
Jutro zobaczymy całe miasta zielone od gandzi to może pojutrze ktoś stwierdzi, że ta walka nie ma sensu i oddadzą nam nasze naturalne prawo.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+