Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Reklama w TV


sebastianek

Recommended Posts

Siema, jestem nowy na forum i wiem że mogą się pojawić posty że chce wyłudzić kasę , także na samym początku zastrzegam że zorganizowanie tej akcji lepiej powierzyć by było jakiejś budzącej zaufanie wśród użytkowników grupie. Otóż dzisiaj zastanawiałem się nad kwestią przeprowadzenia zbiorowej zrzutki na czas reklamowy, chociażby w TVP.
Teraz do rzeczy. Urzekła mnie pewna kreskówka na youtube

Trwa ona 3 minuty 35 sekund. Zakładając że do akcji przyłączy się chociażby 4tyś osób zrzucając się po 10zł starczyłoby na wykupienie owych 3 minut 35 sekund o jakiejś kijowej porze, ale zawsze coś. Trzeba dotrzeć do ludzi najsilniejszym do tego narzędziem, czyli TELEWIZJĄ.
Dorzucę ankietę żeby zobaczyć czy jest sens organizacji czegoś takiego.

Oczywiście nie jestem autorem tego filmiku i trzeba by się z nim porozumieć, wydaje mi się jednak że to nie byłby problem.

W kupie siła.


/ jak już robić akcje to nie lepiej krótszą reklamę ale kilka razy nawet o lepszych porach ? Ponad 3 minuty na reklame to mega dużo.

właściwie to tak ale fajnie by było lepiej przedstawić problem, skłonić do myślenia. To zależy w sumie też od tego ile osób zdecyduje się w czymś takim uczestniczyć.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+