Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Bezsenność


maqs

Recommended Posts

ja po buszkach usypiam jak dziecko, a jak alko to sie mecze bo wszystko w glowie lata:D jeszcze nieraz jak polacze 2 rzeczy naraz to w fotelu juz odplywam :D a jak se nie zajaram to nie moge usnac, wogle mam taka czape wole siedziec w nocy a w dzien spac, w nocy mi sie lepiej mysli itp mam tak od kat siegne pamiecia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja gdy wypale trombe albo i wiecej moge zasnąć dopiero gdy dopadnie mnie zamuła .Nie dam rady zasnąć gdy jestem prze mega zrobiony .Problemów ze snem nigdy nie miałem ale gorącą kąpiel biore codziennie przeważnie z moja koleżanką .Może to jest powód dlaczego nie mam problemów ze snem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mj jest świetna na sen, ale trzeba dobrać sobie silną indyjkę. Moją odmianą nasenną jest Mazar. Po męczącym dniu mam problem z zaśnięciem, więc palę sobie 2 buszki matexu o 20, a o 22 leżę śpiąc w łóżeczku. Wstaje normalnie o 6,7 bez problemu, bez efektów zamulenia:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na problemy ze snem dobra jest indyjka po sativce nie idzie zasnac człowiek sie miota po całym łóżku. Kolega mówi że działa tylko z kąpielą. To oznaka podłoża stresowego problemu ze snem. Coś Cie trapi i jest to głęboko zakorzenione dlatego problemy ze snem. Kąpiel rozluźnia jak masaż. Indyjki ze zwiększoną ilością cbd szukaj bo to ono odpowiada za uspokojenie, nie bierz mocnych odmian z duzą ilością thc bo ono odpowiada za niepokoje...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

Ja to miałem tak jak paliłem 2 lata, że po zgrzewie jak dziecko zasypiałem. Teraz już tak nie jest niestety, jak zapale to faza fajna ale jak przyjdzie spać to masakra, albo zasnąć nie mogę albo zasnę na trzy godz i budzę się o 2-3 w nocy to potem nie zasnę do 5 aż po piątej w komara a o 6:30 do szkoły wstać trzeba, powoli zaczeło Mnie to denerwować bo ciągle na takim kwadracie do szkoły bujam że sodoma. Bless! :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+