Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Bezsenność


maqs

Recommended Posts

ja nie wiem jak mozna nie moc spac po paleniu : P

ja zawsze pale na sen, 5 wiaderek, kolacyjka, klade sie i tak szybko zasypiam ze nie zdazam nawet ustawic TV zeby sie sam wylaczyl : P

gorzej jak nie zapale : ( jak nie bede zmeczony po calym dniu, i nie bede mial jakis piwek, to mecze sie do 3-4 w nocy zeby zasnac...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolego,

proponuję zacząć pić melisę w dużych ilościach (na mnie działa super) + do tego od czasu do czasu zjeść sobie jakiś budyń z haszem albo wypalić grubego gibonka
W takim połączeniu nie ma żadnej mowy o bezsenności.

Ja niestety cierpię na inny rodzaj zaburzeń snu - śpię za dużo. Potrafię spać i 24h na dobę, a potem budzić się zmęczony :/
To akurat normalne, ponieważ zbytu duża ilość snu również szkodzi. Problem w tym, że mój organizm śpi i śpi, nie ma tego limitu.
Gdyby było inaczej, niemożliwe byłoby spanie tak długo na raz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Ja np. palę praktycznie codziennie. Bo mam jeszcze swoje ziółko. Ostatnio zrobiłem sobie 4 dni przerwy żeby się sprawdzić czy dam radę. A palę codziennie od sierpnia. W pierwszym dniu było ciężko, wiadomo przyzwyczajenie itp. Ale drugi i trzeci czy tam czwarty dzień przeleciał jak bym nie palił. Wiadomo myśli zawsze były no ale trzeba być twardym.

A jeszcze o snach coś Wierze w nie dosyć mocno, uważam że w jakiś większy lub mniejszy sposób przepowiadają nam najbliższe dni. Piszę tak ponieważ bardzo często mi się to sprawdza. Szukam ich tłumaczenia na różnych stronach itp.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

"widać kiedy organizm pozbywa się THC zaczynają się problemy ze snem"
No bo to jest niestety jeden z syndromow odstawienia marihuanay u palaczy, ktorzy pala czesto i gesto
"Potencjalnie częstymi objawami po przerwaniu używania cannabis są niestabilność emocjonalna, której towarzyszy wzmożona drażliwość i agresja, stany depresyjne, zaburzenia snu, intensywne sny i brak apetytu. Większość pojawia się po około 24 godzinach po odstawieniu, po dwóch do pięciu dni osiągają maksimum intensywności i utrzymują się przez około 2 tygodnie. Osoby zażywające intensywnie przez wiele lat przyznały, że szczególnie zaburzenia snu mogą utrzymywać się przez wiele tygodni."
Takze przy dluzszym, codziennym paleniu trzeba sie niestety liczyc z tym, ze po zaprzestaniu palenia moga Nas spotkac takie nieprzyjemne rzeczy, ktore jednak z czasem powinny ustapic.
zrodlo:KonopiaLeczy.pl
:zjarany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+