Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wybory prezydenckie a depenalizacja


berylium

Recommended Posts

Jako, że pojawiły się nam wcześniejsze wybory na prezydenta i pewnie wielu z was będzie brało udział w tej szopce, proponuje zagłosować na kandydata który jako jedyny jest za pełną liberalizacją min. w kwestii substancji zakazanych.
Chcecie w Polsce kogoś pokroju Czeskiego prezydenta Vaclava Klausa, to zagłosujcie na UPR i Korwina Mikke, którego celem jest zwiększanie liberalizmu czt. zmniejszeniem wpływu władzy na życie jednostki. Tylko ta postać ma szanse coś zamieszać w tej szopce zwanej polskim rządem ponieważ jego poglądy są zgoła odmienne od tego do czego przyzwyczajają nas każdego dnia media, jak dla mnie głosowanie na innych mija się z celem (lepiej może w ogóle nie głosować niż wybierać kolejnego klona który będzie utrzymywał status quo.)

Być może to jest właśnie szansa na to o co walczy to forum, czyli: zostaw mnie psie, bo dotyczy to tylko mnie :zjarany:

Debata dotycząca legalizacji narkotyków -JKM 1 of 2



Debata dotycząca legalizacji narkotyków -JKM 2 of 2


reszta z prezentacji tu: JKM a narkotyki


alternatywa, kolejne wszechwiedzące klony:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

chce depenalizacji, ale na korwina nie zagłosuje.

Co prawda ma kilka dobrych pomysłów, nawet więcej niż kilka.

Ale niestety znowu jestem zmuszony oddać swój głos nie na swojego kandydata. Znowu musze oddać głos przeciwko.

Tak jak przy poprzednich wyborach- przeciwko kaczyzmowi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do drugiej czesci debaty pod sam koniec ladnie sie wypowiedzial te slowa powinny byc gloszone na roznych spotkaniach gdzie mowi ze narkotyki to zlo w ogle czemu MJ jest nazywane jako narkotyk czy alkohol i tyton to tez narkotyk? Jak tak to miekki czy twardy? bo jednak rocznie umiera wiecej osob od fajkow i alko niz od MJ

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szkoda czasu i gadania na kandydatów z marginalnym poparciem - Pawlak, Olechowski, Mikke i im podobni będą tylko tłem, a kampania posłuży im wyłącznie w celach autorpromocji. Wiem, że demokracja to, demokracja tamto, ale mniejszości głosu nie mają.

www.kominek.tv

Pozatym że Mikke nie ma szans,to nie jest on odpowiednią osobą na fotel prezydenta.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do drugiej czesci debaty pod sam koniec ladnie sie wypowiedzial te slowa powinny byc gloszone na roznych spotkaniach gdzie mowi ze narkotyki to zlo w ogle czemu MJ jest nazywane jako narkotyk czy alkohol i tyton to tez narkotyk? Jak tak to miekki czy twardy? bo jednak rocznie umiera wiecej osob od fajkow i alko niz od MJ

Bo to jest trzymanie się oficjalne medialnej propaganey jaką nasze społeczeństwo za pomocą TV zaakceptowało jako prawdę. Wg. tych kryteriów alkohol i nikotyna nie są narkotykami, a wszystko co zakazane jest - pomiszane z poplątanym.

Generalnie to niema jednolitej definicji określającej narkotyk.

Narkotyk – potoczna nazwa niektórych substancji odurzających o depresyjnym działaniu na ośrodkowy układ nerwowy[1][2]. Ze względu na poglądy społeczne, różnice kulturowe, stany prawne itp. nie ma jednoznacznej definicji słowa narkotyk. Narkotykami nazywa się:

* substancje, których przyjmowanie powoduje po jakimś okresie używania uzależnienie fizyczne, m.in. opiaty i opioidy (np. morfina, heroina), kokaina, fentanyl, niektóre benzodiazepiny,

* wszystkie substancje psychotropowe, które aktualnie są nielegalne (tzw. policyjna definicja narkotyku; narkotyk z punktu widzenia obowiązującego prawa).

z: http://pl.wikipedia.org/wiki/Narkotyk

Najciekawsze pogrubiłem, tak więc jak mamy już na poziomie definicji taką papkę to o czym chcemy dalej rozmawiać z rządzącymi, o depenalizacji? tylko wg. kogo definicji?

Generalnie wg. standardów zdrowotnych nikotyna, alkohol są jak najbardziej narkotykiem, natomiast naturalne psychodeliki jak trawa, ibogaina, grzyby itp nie! Trawa zresztą przez tysiąclecia była uważana za naturalne lekarstwo i taki status powinna posiadać i dziś. Prozak w antydepresantach dostepnych w kiosku także wg. oficjalnej propagandy nie jest narkotykiem tylko lekarstwem, pomimo tego, że silnie uzależnia i spełnia wszelkie medyczne kryteria jako narkotyk - maniana na całego w tym kraju. Do tego powszechna definicja narkotyków w pl to definicja prawna (policyjna) nie mająca nic wspulnego z kwestiami zdrowotnymi itp.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

berylium żyjemy w takim państwie gdzie decydują ludzie którzy się nieznają (a chemia wśród polityków nie jest nauką opisującą materie świata ale stoiskiem w dużym sklepie). Kawa, herbata, waleriana, to wszystko są narkotyki. Szoda tylko że stworzono określenie używka. Używka to coś nieszkodliwego, a narkotyk to dzieło szatana

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@lampa, piszesz że nie zagłosujesz, bo chcesz przeciwdziałać kaczyzmowi. Twoim zdaniem JKM nie jest jedną z tego typu możliwych dróg? Rozumiem, że to, na kogo będziesz głosował, to twoja sprawa, ale po to są w sumie fora, do tego są anonimowe, aby dyskutować jak najbardziej otwarcie, a twoja wypowiedź brzmi jak w skrócie "bo nie". Rozwiń się trochę ;)

Osobiście też uważam, że Pan Janusz nie nadaje się na głowę Państwa, bo po prostu jest trochę dziwny :D. Mówi do rzeczy, ale jego postawa po prostu do tego stanowiska nie pasuje, trochę za bardzo roztrzepany jest :D. Swoją drogą będę na niego głosował gdziekolwiek i kiedykolwiek będzie kandydował, bo to zwyczajnie mój faworyt w polityce i to nie przez te jego kontrowersyjne debaty. On po prostu ma łeb na karku.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+