Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Oczy po grzybach


Gość Tejot

Recommended Posts

  • Replies 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cooo tu duzo pisac :D M A S A K R A i tyle hehehe oczy jak potwor ... wielkie(zrenice), czarne, swieca sie i zrenice nie reaguja na swiatlo :D

Radze nie pokazywac sie w miejscach typu miasto haha poza tym po zachowaniu odrazu stwierdza ze jakis psychiczny jestes :wink:

[ Dodano: 2006-11-09, 14:29 ]

A zeby nie bylo nieporozumien CZARNE sa dlatego bo zrenice sa w chu*j ogromne .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bania po grzybach jest niesamowita po kilu godzinach mialem juz jej dosc a tu nic wszystko trzyma jak w ruskim termosie. Jedyny minus grzybkow to bardzo ryja czaszke (doslownie) :!:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie macie sie czego bac o oczy . od czego sa kropelki ??:D :idea: :!: :lol: jedna kropla w jedno oko druga w drugie i po problemie :D najlepsze krople to betadrin ( 2 buteleczki ) u mnie ok 9 zl :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...
Gość Czarny blondyn8

:joint: :

Kiedy ja po raz 1 zjadlem grzybki, a byly to kolpaczki kosne, zjadlem 30 to jazde mailem niesamowita.

 

po 1.

 

po ok.15 min pociemniało mi w oczach,

 

po 2. czulem sie jakby z mojego cialka wyleciala dusza igdzies tam latala po niebie,

 

po 3. 

najpierw mialem przeogromny strach, a po 10 godz gdy juz zaczela mi schodzic fazka czulem wielkie odprezenie-to chyba mi wydarlo psychike,

 

po 4.

mialem omamki wzrokowe i sluchowe np. widzialem jak gosc jechal na rowerze glowa po asfalcie,mowily do mnie kosze na smieci cytuje wchodz we mnie ,k... co ty tutaj robisz?

 

po 5

.mialem problemy z chodzeniem i zbornoscia ruchow-krawezniki stwaly sie wielkie na 2 metry, a lawkiw parku na 10 po5 po ok 10 godz nieliczylem czasu okazalo sie ze mam zarwana cala noc w parku zaczlem lepiej chodzic

 

po 6.

faza zaeszla i pamietam pozniej niejadlem ale miesiac odp....

ale ogólnie grzyby dobre polecam  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

nie no chlopak lepiej na grzybiony sie miedzy ludzmi nie pokzuj heheh ja na pierwszy raz zjadlem 70 swiezutkich lysiczek wieszcz co to bylo ? najpierw przez godzine mowilem do paczki fajek gdy kumpel ktoremu nagle 3 pary oczu dodatkowe wyrosly probowal zejsc po schodach bo mowil ze brakuje co drugiego schodka i do tego sie ruszaja wszystkie, potem poszlismy na miasto i tu dopiero sie zaczela tragedia, weszlismy do nocnego po browary kumpel rzucil cztero pak zubra na ziemie i zaczol kopac i nagle zaczelismy grac w pilke babka zadzwonila po policje i wroty do parku, pozniej polozylem sie na lawce i lezalem kilka godzin patrzac na latajace drzewa a kumpel wszedzie krowy widzial ;D masakra fazy po grzybach nie da sie ogarnac pod zadnym warunkiem xP

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Brał już ktoś z was LSD??? Jakie porównanie do grzybków? Mam możliwość załatwienia kwasa i teraz się zastanawiam czy może najpierw spróbować grzybków bo z tego co słyszałem to są dużo słabsze od kwacha. Grzybków też nie jadłem. Prosze o nie pisanie bzdur, zależy mi na konkretnej odpowiedzi. Pozdro :smoke:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak rzeczywiście masz dostęp do dobrego kwasa to się nie zastanawiaj tylko bierz! Grzybki nie są słabsze, po prostu łatwiej je dawkować bo wiesz mniej więcej ile psylocybiny masz np. w 30-stu grzybkach, a co do kwasa to nie wiadomo ile jest tam LSD (albo czegoś innego). Ogólnie po kwasie jest bardziej kolorowo i pozytywnie niż po grzybach, raczej nie ma różnicy co weźmiesz najpierw. Po grzybach cieżej jest, ale zawsze możesz sobie zjeść 20 i będzie luz, a przy kartonach nie wiadomo i to jest minus. Dobrze by było jakbyś znał kogoś kto te kwasy jadł i powie Ci jak z mocą.

:offtopic:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+