Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Trawka w TVN 29 Marca "Teraz My"


DucH

Recommended Posts

Oglądaliście ?

Mały kroczek, cieszy jest kruczek prawny, jakaś szansa żeby nie spieprzyć sobie głupotą papierów.

Jednak rozwiązanie to moim zdaniem jest niewystarczające, karać ludzi za branie, a nie przestępców za handel.

Niesamowita głupota, dekryminalizacja małych ilości to byłoby coś, ale ważne że coś się dzieje i mówi się na ten temat.

Ps. Nawiasem redaktorzy widać że pozytywnie nastawieni do trawki. ;)

Wypowiadać się chłopaki !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pozytywnie oceniam program, komentatorzy zadawali pytanie na które chyba nie padła odpowiedź. Co będzie jeśli złapią mnie z gramem a nie jestem uzależniony i nie będzie potrzeby kierowania mnie na odwyk? Coś się ruszyło, ludzie powinni zrozumieć, że dotychczasowe prawo nic nie daje ale o uprawie możemy jak na razie zapomnieć. Mam nadzieję, że coś z tego wyniknie

PS Jeśli wszyscy będą kierowani na odwyk to tylko pogłębi przekonanie, że marihuana to narkotyk jak każdy inny.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mądrze mówił Balicki, redaktorzy tez widać byli po dobrej stronie mocy, ale ten minister sprawiedliwości to kozak był :D

gdzieś pod koniec programu moja matula do mnie: "ten facet w kolko gada o tym samym"

ale nie było odpowiedzi co z człowiekiem który nie jest uzależniony, a policja go zgarnie.........pewnie będą robili z nas masę uzależnionych ćpunów

ten Balicki w sumie mógłby startować na fotel prezydenta, myślę ze miałby dość duże poparcie, w dodatku jest niezrzeszony z tego co mi się wydaje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ogladalem tylko kawalek ale poprawili mi humor :) Prowadzacy tez byli pozytywnie nastawieni. A jesli chodzi o ta nowa ustawe to wiadomo, wszyscy beda woleli isc na leczenie niz do wieznia, a nie wiem z czego pokryja koszty wybudowania samych placowek, o utrzymaniu juz nie wspomne, to jest kolejny pomysl zeby placic wieksze podatki i tyle.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pod koniec programu widać było, że ten koleś który był przeciwko jest przekonywany i brak mu argumentów ale stale obstawał przy swoim..

bez sensu to jest ale już lepiej iść na leczenie niż do więzienia, nawet jak się nie jest uzależnionym..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolejna kompletna porażka naszych wspaniałych trzymających władze ,zaczynając od pierwszej nowelizacji "ustawy antynarkotykowej" do ustawy "anty dopalaczowej" . Dobre było jak stwierdził Balicki ,że nigdzie prohibicja się nie sprawdza... a ten mówi ,że nieliczne kraje w Europie odchodzą od tej polityki i od razu wszedł na Holandię (a co z Czechami, Szwajcarią, Portugalią ,Hiszpanią ,Niemcami przykłady pierwsze z brzegu ). Skuteczne ściganie dilerów hehe jak podwyższą widełki do 12 lat to nagle się pozmienia co za pet. Albo ,że w 2008 skazano 800 dilerów w całej Polsce hehe tylu to jest na targówku w Warszawie. Nie ma szans na zmianę :mad: trzeba się bunkrować Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+