Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Trawka w TVN 29 Marca "Teraz My"


DucH

Recommended Posts

I tak dobrze, że nie pokazali jakiegoś narkusa który zaczynał od trawki. Ten bynajmniej zaczynał od kleju. Całokształt jak już wyżej widać oceniłem pozytywnie ale w programie było dużo niejasności. Temat poruszający narkotyki wymaga dłuższej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No ten filmik na początku był o tych co w żyłe dają.... a potem całe studio stylizowane na cannabis ;d wiec takie dziadki mogly pomyslec ze to takie cpuny po trawca ;p Ogolnie redaktorzy i minister zdrowia mowili madrze, ten od sprawiedliwosci pieprzyl w kolko to samo i teoretycznie nie znam sie na prawie ale z tego co zrozumialem to nic sie nie zmieni trzeba czekac az ci z rządu zrozumią że ta nowelizacja też nic nie da ...

Wydaje mi sie ze boja sie np. wprowadzic dekryminalizacje zeby nie stracic elektoratu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

redaktorzy zjebali z deka filmik bo pokazali prawdziwego narkomana co w żyłę sobie daje,a nie porządnego obywatela co trawkę sobie pali

To był program o narkotykach ogólnie, nie o marihuanie, chociaż rozmowa w studiu szczególnie była ukierunkowana na marysię. Balicki i redaktorzy wyszli na plus, ten czwarty niczym nie zaskoczył.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie wiem ale coś jest nie tak z tym, próbowałem odpalić na firefoxie, operze i internet explorerze, ściągałem jakieś pluginy na każdym i nic, nie chce buferować. Ma ktoś nagrany ten program, mógłby go wrzucić na jakieś serwery, albo krótko napisać co mam zrobić żeby go obejrzeć. Byłbym bardzo wdzięczny bo na prawde zależy mi na tym żeby to obejrzeć a na stancji nie mam TV

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Minister sprawiedliwości nie mógł wypowiedzieć swojego zdania bo premier by go zaj...., a balicki szkoda ze nie był taki mądry jak był w rządzie. Otwórzcie oczy korzystający z usług dilerów są w każdej grupie społecznej ale największy ich procent jest wśród polityków i ludzi mediów! To jest układ karteli narkotykowych z prezesami telewizji, bo trudno uwierzyć żeby programy informacyjne kłamały same z siebie bez żadnych nacisków. Nie wierzycie? przykład: policja przechwytuje jakiś niewielki procent narkotyków z nielegalnego przemysłu (dla przykładu 10%) reszta trafia do społeczeństwa, telewizja z całego czasu antenowego poświęconego narkotykom większość(dla przykłady 90%)poświęca tym 10 procentom narkotyków a 10% czasu antenowego(albo 0,5%) poświęca 90 procentom narkotyków które zostały w obiegu świadomie tworząc mylne wrażenie że policja zwalcza narkotyki. PYTANIE czy dla przeciętnego obywatela ważniejsze jest te przykładowe 10% zniszczonych narkotyków czy reszta? To jawne przekłamywanie programów informacyjnych które można bez sprzecznie udowodnić przedstawiając statystyki i analizując programy "informacyjne" z ostatnich lat. Będzie to dobry argument którym będzie można za****ć w pysk tym telewizyjnym kurwiszoną.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+