Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

pytanie na śniadanie 15.03.2010


hempu

Recommended Posts

Dzisiaj w pytaniu na śniadanie pokazany został materiał o tym sparaliżowanym typku co opierdalał ciasteczka z mj (było o tym na forum) potem w studiu była mowa o leczniczych właściwościach jarania. Prowadząca była bardzo pozytywnie nastawiona ,jakiś gości jeden też dobrze mówił. Między innymi ,że mniej osób uzależnia się od MJ niż od nikotyny.

Jedyny gościu który pieprzył głupoty to ten który przyszedł z rządu.

Próbowałem znaleźć całe nagranie ale nie udało mi się ,chyba jeszcze za wcześnie.

Jak już w takim chujowym programie o tym mówią to znaczy ,że coś się rusza do przodu :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pytanie na sniadanie chyba nie powstalo tak dawno. Ja pamietam ze stare to jest kawa czy herbata :D

Pzdr

"Program o charakterze poradnikowym emitowany od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 10:50. Na antenie telewizyjnej Dwójki zadebiutował 2 września 2002 roku." / Zib

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zajebiście, profesor wie co mówi, szacun dla niego, widać że jest oczytany (może nawet palił, hehe), a ten DZIAD z ministerstwa pierdolił to co pi*****i każdy polityk, czyli że marihuanę można zastąpić innym gównem "które nie uzależnia", taaaa, może nie uzależnia ale na pewno szkodzi bardziej niż nasza trawuśka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mówi się, że dodawanie innych dragów do zioła to mit ze względów ekonomicznych przedewszystkim i skuteczności działania innych substancji przy metodzie spalania. Ale kwestia metaamfetaminy jest dość ciekawa (zwłaszcza że profesor Vetulani ciągle trzyma się tego przykładu) właśnie ze względów ekonomicznych i skuteczności działania przy metodzie termicznej obróbki ;).

Ktoś ma może jakieś rzetelne info na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+