Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Propaganda jak w PRLu


macho12

Recommended Posts

Co byście powiedzieli na propagowanie marihuany w stylu polskiego podziemia za komuny, np rury PCV z ładunkiem miotającym wypełnione ulotkami, zrzucane z dachów bloków ulotek itp. Jak zwykły społeczniak zobaczy chmure ulotek nad głową to nie ma mowy rzeby sie oparł i nie przeczytał chociaż jednej z nich. Pomysł napewno by sie sprawdził na rynkach itp czyli tam, gdzie jest dużo przechodniów. Co wy na to? :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość marco86

no byłoby że narkomany śmicą - a jakby taki spoleczniak nawet przeczytałby cos o np medycznym zasrosowaniu MJ to by w to uwierzył czy że tylko narkomany se tak wymyśliły i nawet by się nie wysilił tego sprawdzić na wikioedi bo on swoje wie a za marychuyłane i tak byłaby kara śmierci, ja myślę że lepsze by były takie akcje jak tu kiedys opisywano ze jednego dnia do różnych urzedów parti komend urzedów miasta powiatowych etc no mozna tylko służbe zdrowia zaoszczedzic zeby nikt nie ucierpial trafia koperta listkiem konopi (prawdziwym jakis af żeby sie zmiescił w kopercie) z podpisem konopia indyjska i wiadomo urzedznicy by musieli to zgłaszac na policje i trzeba napisac protokół i cały dzień pół kraju sparaliżowane. No listy mozna wysyłać z jakis małych niemotonirowanych poczt z fikcyujnym nadawca ale tak zrby.. a w sumie to sam sie teraz tez zbakalem i nie bardzo kojarze co pisze no ale sa takie opcje jak ta propaganda

:zbakany: :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

A ja osobiscie uwazam ze wszyscy jaracze powinni sie zgadac, kazdy wziac grama i 1 lipca o 10.00 w calej polsce, wszystkich miastach stawic sie z tym gramikiem na komendzie. Wtedy musieliby ukarać setki tysiecy osob, a co lepiej kazdego z osobna przesluchac, sporzadzic raport itp. Wtedy by wyszlo jak system cudownie funkcjonuje ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+