Skocz do zawartości
thc-thc

grower

A u ciebie co się dzieje?


Doremu

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

Ja mieszkam w małej wioseczce ale zadbałem o to by jakaś propaganja była, zrobiłem kilka wrzut na znakach , ogulnie ludziom sie podoba...teraz planuje pomalować taki przezroczysty sufit na przystanku w listki szprejem fluroescencyjnym :) powinno wyglądać wyjebanie :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ma ktos z was jakies szablony które malując wychodzą ładne listki? Ostatnio w mojej okolicy zauwazylem wiele takich na ścianach sam w wakacje powiesiłem pare plakatów ale gdy wieszałem o 04:00 to o 07:00 mohery zaczeły zrywać :D Pozatym planuje sobie wydrukować teraz twgo więcej i obwieszać całe dookoła takie kolumny duże na ogłoszenia ;) O i w święta przy kościele mozna by

Najbardziej podobały mi się w Warszawie na tym do kasowaniu biletów naklejki ładnie obklejone taśmą

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

u mnie wrescie cos sie ruszylo... mieszkam w malym miescie okolo 15tysiecy Węgrów na wschod 70km od wawy. Wszedzie zaczely sie pojawiac plakaty ktore widzialem na forum ;p jakas nie znana mi ekipa mnie uprzedzila bo ja juz zaczolem dzialac w tym kierunku ale i tak pozytywne zaskoczenie ze nie tylko ja dzialam w takiej diurze ;p blees

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Z okazji że właśnie w ten łikend odbył się marsz wyruszyłem wczoraj ze swoim ziomkiem sprawdzić czy na mieście są jakieś vlepy, plakaty, ulotki itp. I ku mojemu zaskoczeniu jest tego W ch*j dużo :D.Więcej jest vlepek niż plakatów ale i na te można się natknąć .Postanowiłem wkleić tu pare zdjęć :zjarany:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 10 miesięcy temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+