Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

A u ciebie co się dzieje?

Doremu

Recommended Posts

Mam taki pomysł żeby zrobić jeden temat w którym każdy mógłby się pochwalić co u niego w mieście jest zrobione na rzecz legalizacji. Czy idąc do szkoły/pracy widzicie jakieś napisy na murach, plakaty itd. Nie wiem czy był taki sam temat na tym forum więc jakby co to możecie walnąć go do kosza. U mnie w Jarosławiu(podkarpacie) było pale plakatów które sam porozklejałem :zbakany:, ulotki na drzwiach od klatek o znikomej szkodliwości MJ, małe vlepy na szkole (chyba z 80 się rozeszło), napis na drzwiach od piwnicy "legalized ganja" i jeden napis na takim małym budynku. Z tego co widziałem nie robionego prze zemnie to u kolegi na klatce jest napis THC i pare wrzut robionych markerem na budkach (mało tego jest ale zawsze coś).

Teraz wy napiszcie co tam u was widzicie związanego z tematyką MJ i legalizacji :D

Mazanie po ścianach nic nie daje bo normalni ludzie ( nie w temacie ) traktują to jako akty wandalizmu bo tak naprawdę nimi są wszystkie bohomazy na ścianach.Ludzie, z mniej lub bardziej liberalnymi poglądami automatycznie mają do nich złe podejście bo piszący na ścianie "Legalizet" może i ma dobre zamiary w swoim haśle ale tym samym niszczy nasze wspólne mienie.

Lepszą opcją myślę były by ulotki lub plakaty, wtedy myślę więcej osób by się przy takim plakacie zatrzymało i nawet go przeczytało zamiast przechodząc pomyśleć : " je***e szczyle znów ściany pomazali" :)

To taka moja mała dygresja do tematu :)

no spoko ale w moim miescie ma ok.40000 tyś.ludzi jest nowa komenda ;/ i wydaje mi sie że każde ruchy z ulotkami będe traktowane wywalaniem ;/;/ Atakie pisanie zostaje i to a długo w dużych miastach ulotki to zajebista sprawa ale u nas sie chyba nie sprawdzi

no spoko ale w moim miescie ma ok.40000 tyś.ludzi jest nowa komenda ;/ i wydaje mi sie że każde ruchy z ulotkami będe traktowane wywalaniem ;/;/ Atakie pisanie zostaje i to a długo w dużych miastach ulotki to zajebista sprawa ale u nas sie chyba nie sprawdzi

Wszystko się sprawdza, wiem bo sam owe akcje organizuje, najważniejsze jest to zeby robić emblematy które żucają się w oczy. ;]

Plakaty, Vlepki, czy te spreyowanie gdzieś tego emblematu konopii. ;]

Chodzi oto żeby ludzi uswiadamiac, najlepsze są plakaty, gdzie jest wyjasnione, dlaczego konopia, ile z niej można zrobić. bo nie chodzi tu o samą legalizacje, tylko o to że konopia jest roślina z której można dużo żeczy wytważać, bo niektórych ludzi np nie interesuje Palenie, tylko np kartki, które mozna robić z konopi.

na to też trzeba wracać uwagę.

Bless.!!

smokerweed!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+