Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Joint i sport


Sensi

Recommended Posts

Siema. Cwicze na silce, po cwiczeniach pale razem z kumplami. Na wakacjach po takich cwiczeniach miesnie byly "nabite", czulem sie zmeczony, na drugi dzien miesnie wciaz twarde, czesto zakwasy.

Teraz pale po cwiczeniach, wystarcza mi niewielka ilosc i jest git, brak zakwasow, miesnie sa rozluznione, "miekkie", na drugi dzien czuje sie zrelaksowany. :smoke:

Czy wszystko jest ok? MJ nie scina bialka wiec mozna palic i cwiczyc, ale nie wiem czy te cwiczenia mi cos daja... narazie widze niewielkie zmiany w rzezbie.

PS: cwicze 3x w tyg, staram sie 1 dzien na regeneracje zostawiac, raz w tyg. plywam, pije piwo i pale normalnie, nic nie biore.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Też miałem podobnie,z tym że praca, siłownia, a na wieczór bongosik :D i nie powiem da się owszem.
Oczywiście lepiej by było bez mj uprawiać kulturystykę. Z tego co mi wiadomo to ziółko odwadnia dość więc zwróć uwagę na uzupełnianie płynów. Po za tym nie zauważyłem większych przeszkód. No może czasem się nie chciało ćwiczyć :D No i należy zwracać uwagę na dietę bo tu wchodzi gastro faza
Aha zapomniałem dodać że znam typa który swego czasu palił i wtedy ćwiczył na fazce, i efekty miał bardzo dobre. Dość długi czas w takim duecie sobie radził ;) więc dla chcącego nic trudnego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dla mnie palenie i ćwiczenie to dwie osobne rzeczy ja też ćwiczę 1,5roku i nie widze żeby się coś działo natomiast nigdy nie paliłem ćwicząc. Dlatego mówię ci że z własnego doświadczenia jak na mnie nić nie wpływa wszystko rośnie naturalnie a zioło nic do tego nie ma ćwicze 5dni w tygodniu. Efekty Sąąąą :))).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja cwicze na silce od kilku lat i ponad 3 lata uprawiałem kick-boxing z muay thai i prawie codziennie pale, pije rzadko bardzo. Jem odżywki i inne świństwa i palę śrucik non stop i nie odczuwam nic co by przeszkadzało w treningu. Napewno jakoś tam lekko palenie wysusza organizm ale bez przesady ;) MJ jest stworzona dla tych którzy ćwiczą na siłowni tak konkretniej i nie mogą pić alko... takie moje stwierdzenie :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no więc tak:

palenie zaburza równowagę węglowodanową (obniża poziom cukru we krwi - gastrofaza) co oczywiście jest bardzo nie porządanym efektem dla kogoś kto chce "zwiększyć masę"

palenie pogarsza wydolność tlenową płuc co przekłada się na zmniejszoną kondycję (zawsze można zmienić sposób przyjmowania)

palenie odwadnia organizm

INTENSYWNE palenie obniża poziom testosteronu co również dla kogoś kto chodzi na siłownię jest bardzo niekorzystne (zniżka nawet do 12%)

plusy też oczywiście są np.

MJ znakomicie uśmierza bóle i rozluźnia co po ciężkim treningu przynosi ukojenie

innych skutków nie znam; z doświadczenia powiem że ciekawie ćwiczy się na siłowni spalonym (lekko) oczywiście jeżeli nastawienie jest ok bo jak wiadomo czasem może dopaść nas apatia po spaleniu, osobiście staram się nie palić w dni treningowe, a już napewno przed, w trakcie i zaraz po treningu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kalaf bardzo prosiłbym Cię o badania, w których występuje ta cyfra 12%. I fakt, cukier spada, więc po paleniu czy jedzeniu (przyjęciu THC) spada transport cukrów, ale za to później jemy z racji zmniejszonego cukru więcej, więc odrabiamy kalorie jeśli poruszamy aspekt etapu budowania masy. To tak według mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie mam tego pod ręką gdzieś czytałem dawno temu może to nie było sprawdzone źródło to nie wiem ale wielu dietetyków/lekarzy wie o tym że trawka obniża testosteron, nawet polska prasa lubi od czasu do czasu przywalić tekstem, że MJ powoduje impotencje, a jest w tym ziarnko prawdy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+