Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

taka mala rozkmina co do legalizacji


daniel1001

Recommended Posts

Witam

Dzis w drugi dzien swiat , siedzialem na rodzinnym obiadku , oczywiscie rozmowy w grupie okolo 15osob w wieku 40-50lat byl poruszony temat o alkoholu a nastepnie ktos cos powiedzial ze jak ma iles tam heroiny to policja przeciez tez nic mu niemoze zrobic , wyszlo na to ze jedynie jakies 2 osoby (ciotki ) byly ogarniete w tym ze nasze prawo zakazuje miec na wlasny uzytek jakiekolwiek ilosci narkotyku , oczywiscie nie promuje tutaj heroiny aby niebylo .

Chodzi tu o to ze ludzie nieinteresujacy sie 'narokotykami' niemaja nawet pojecia ze posiadanie jest nielegalne , wiec jak mamy isc do przodu w tych sprawach , czesiej w naszych haslach wystepuje slowo lealizacja , ktora jest obierana jakos cos co zezwala na uzywanie narkotykow bardziej przyblizajc cos takiego jak teraz z alkoholem , wyszlo na to ze ludzie ktorzy wychowani sa na tradycjach alkoholowych w srednim wieku byli wrecz zdziwieni ze niemozna na wlasna odpowiedzialnas uzywac narkotyku w slowach ich bylo to ze moje zdrowie , moja sprawa itp ..

tak podkreslajac to wsyzstko najlpeszym wyjsciem byly by akcje ktore by imformowaly ludzi o tym jak wszystko wyglada w naszym panstwie oczywiscie na tle miec nasz mary jane , lecz zbedne jest uzywanie rasta kolorow i ludzi z dredami jako znak rozpoznawczy ziela poniewaz moim zdaniem jest to troche zle odbierane

sorki za te wypociny ale jakos tak mnie naszlo na napisanie tego tematu :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W te wakacje gadałem z kolesiem (ogólnie całkiem spoko typ którego poznalem kilka dni przed tą rozmową), no i temat zszedł na policje. Gościu ogólnie mówi że policja powinna nas chronić itd, że dobrze im to idzie. I sie go zapytałem czy dobrze idzie skoro łapią gnojków z jednym gietem w kieszeni to nie dość że po mordzie dostanie, na dołek pójdzie to potem nasrane w papierach, zawiasy może nawet więzienie. A gościu wypalił "a co to jest giet?" "no temat, skun" (gościu miał minę jakbym po francusku do niego mówił) "no bakańsko" (wciaz to bylo i tak wymienialem nazwy smiejac sie po malu) "mateks, siuwaks, gandzia, ja pie*dole marihuana debilu..." "jakto go za takie coś zamykają?". Później się dowiedziałem że to syn policjanta -.- . Masakra gościu 22 lata a taki nieogar. Najgorsze że większość społeczeństwa taka jest. Nie wiedzą ile ludzi przez do dupy prawo tracą kawał życia, co gorsza uważają że to złe. Wrr aż gul mi skoczył ja pie*dole ale ciemnogrod, i spoleczniacy masakra

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mi kiedyś koleś w wieku około 40 próbował udowodnić że MJ niszczy komórki mózgowe i prowadzi do debilizmu >.> a tak poza tym tematem to był bardzo w porządku i taki "młodzieżowy" tak to już jest, spróbowałbym chociaż szepnąć o narkotykach komuś z rodziny, raz ojciec zakwalifikował MJ do tej samej grupy co heroina, ludzie nie mają pojęcia i tego raczej nie zmieni nikt, chyba że TV

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+