Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jak dlugo policyjne testy dla kierowcow sa w stanie wykryc marihuane


kzk87

Recommended Posts

Gość alamandra12345

Fajne to forum. Duzo ludzi sie udziela. To jest dobre. Otoz ostatnio moj kumpel ogladal w jakims programie wywiad z policjantem ktory wypowiadal sie o testach dla kierowcow i niby takie narkotesty wykrywaja do 24h po uzyciu. Podejzewam jednak ze tylko wtedy jak chodzi o amfetamine lub koke bo wydaje mi sie maloprawdopodobne aby THC mozna bylo wykryc w slinie nawet 24H po spozyciu. Sporo slyszalem ze po paleniu marihuany do 3-4 godzin maksymalnie mozna wykryc w ja slinie ale to nic potwierdzonego. Swoja droga musi byc jakis sposob na oszukanie takiego testu. Poki co bede wozil w samochodzie witamine C w tabletkach i zawsze kiedy bede zmuszony prowadzic po paleniu zarzuce sobie z dwie trzy tabletki do ssania tak zeby przez cala jazde miec je nieprzerwanie w ustach. Nie zaszkodzi a moze pomoc. Z drugiej strony jezdze dosyc sporo, prawo jazdy mam blisko 10 lat, mieszkam w wielkim miescie i jak na razie policja zatrzymala mnie raz na badanie ale tylko alkomatem i to w nocy cos kolo 1 godziny. Raz nawet spowodowalem wypadek samochodowy a wtedy to nawet testu na alkomat nie bylo z tym ze od razu przyznalem sie ze to z mojej winy wypadek byl wiec ryzyko jest na szczescie wrecz znikome moim zdaniem. Najwazniejsze jednak to zachowac zimna krew podczas kontroli. Jesli nie dasz policjantowi powodu do kontroli na obecnosc narkotykow to o ile nie trafiles na lokalna akcje badajaca kierowcow pod katem jazdy pod wplywem drugow to tez teoretycznie policjant nie ma prawa takiego testu na tobie przeprowadzic. Poki co witamina C wydaje sie byc najwiekszym sprzymiezencem ganjamanow.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Swoja droga musi byc jakis sposob na oszukanie takiego testu

Musi to na rusi, w Polsce jak kto chce. Alkomat też możesz oszukać? Sposób niekoniecznie musi istnieć, nawet nie wiadomo czy to z kwaskiem jest skuteczne. Skuteczny sposób żeby nie zostać złapanym za jazde pod wpływem mj to nie palenie...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kzk87, przeczytaj ze zrozumieniem tekst Jabolaka ;) a co do drugiej części to sam niezbyt toleruje palenie za kierownicą, problem leży bardziej w tym że te testy na ślinę do 5h wykrawają a my po 3 jesteśmy trzeźwi i możemy wsiadać za kółko, i moim zdaniem właśnie w tym leży problem. Choć z drugiej strony, alkomat też potrafi nawet na drugi dzień wykryć alko jak się mocno piło a konsekwencja tego będą takie jak byśmy byli nietrzeźwi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo są (uogólniając) dwa typy testu którym może zaatakować drogówka. Lizaki które jakiś czas temu (już lata) na pewno warszawska drogówka otrzymała i jeszcze jakieś inne. Wien natomiast na pewno że wykrycie przyjmowania THC jest bardzo łatwe jeżeli dochodzi do badania krwi i jest możliwe do namierzenia przy nawet dość długim czasie od przyjmowania jakichkolwiek buchów. Znaczy się całe miesiące. Macie tu linka do testu dostępnego na rynku naszym i niewykluczone że panowie policjanci coś takiego posiadają.

http://www.domowelaboratorium.pl/Multi_Tes...otykowy-82.html

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A czy te testy nie działają przypadkiem na zupełnie innej zasadzie niż ta o której myślicie ? Moim zdaniem wystarczy po paleniu umyć zęby ( język, całą jamę ustną ), aby pozbyć się toksyn które osadziły się w ustach. Wątpię, żeby po paleniu ślinianki wytwarzały ślinę z czymś co pochodzi z MJ, choć to tylko moja teoria...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A że THC rozpuszcza się w tłuszczu to podejrzewam, że może pomóc też płukanie ust tłustym mlekiem. Może warto by ktoś zainwestował w różne testy THC i zbadał ich działanie. A te syntetyczne pochodne THC w sklepach z dopalaczami są nastawione na to by wszystkie testy nie wykryły charakterystycznych sładników ganji. Po prostu te fragmenty zostały laboratoryjnie zamienione na "kuzynów" równie fazujących a nie reagujących z testami. Świat chemii jest piękny. Może są tu na forum jacyś zdolni chemicy i przybliżą resztę do tajemnicy działania testów THC ?

Z kolei alkomaty mają element czynny z tlenku cynku i fachowcy wiedzą jak je oszukać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+