Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jak dlugo policyjne testy dla kierowcow sa w stanie wykryc marihuane


kzk87

Recommended Posts

Witam. Mam dla was kilka istotnych dla mnie pytan:

1. Jak dlugo po paleniu marihuany policyjne testy dla kierowcow sa w stanie wykryc marihuane i jak dlugo haszysz?

2. Czy ten czas bedzie inny kiedy spale jednego blanta a inny jesli spale 2-3 czy ten czas liczy sie od ostatniego palenia?

3. Czy sa jakies sposoby aby oszukac taki test (co nalezy pic, zjesc, zrobic)?

Dziekuje za odpowiedzi i mam nadzieje ze wypowiedza sie tylko Ci ktorzy wiedz na pewno jak to dziala. Pozdrawiam serdecznie.

 

tez mnie to ciekawi bo 90% czasu jaki spedza za kierownica jestem po jaranku. ja sobie woze ze soba na wszelki wypadek kwasek cytrynowy i jak mnie policja zatrzyma to po prostu biore go do japy ile wlezie i wwtedy lize tescik. metoda jeszcze nie sprawdzona i mam nadzieje ze nigdy nie przyjdzie mi jej sprawdzac. pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. Jak dlugo po paleniu marihuany policyjne testy dla kierowcow sa w stanie wykryc marihuane i jak dlugo haszysz?

od razu mowie ze nie jestem na 100% pewny dlatego niech wypowiedza sie tez inni, ale ktoś już pisał gdzieś na forum że jeśli zapalisz trawe/haszysz i choć byla by to jedna lufka to takie testy sa w stanie wykryc ze paliles (od daty zapalenia) nawet 1,2tyg.

2. Czy ten czas bedzie inny kiedy spale jednego blanta a inny jesli spale 2-3 czy ten czas liczy sie od ostatniego palenia?
napewno czas bedzie wiekszy ponieważ bedzie wieksze stęzenie thc w organizmie.
3. Czy sa jakies sposoby aby oszukac taki test (co nalezy pic, zjesc, zrobic)?

thc jest bardziej wykrywalne w moczu, czy we krwi (i tutaj należy pić dużo składników które rozpuszczaja thc czy sa moczapedne jak kawa, piwo, boidajze cukry i tłuzcze) ale gadamy o testach policyjnych na śline, niewiem czy dalo by rade ale jest taki paten ClearMachine do kupienia w sklepie Spliffa, kosztuje 90zł chyba ale wypłukuje ponoć WSZYSTKIE toksyny. Jeden warunek 3 dni przed wypiciem niemozna nic pic ani jesc ostrych potraw.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

od razu mowie ze nie jestem na 100% pewny dlatego niech wypowiedza sie tez inni, ale ktoś już pisał gdzieś na forum że jeśli zapalisz trawe/haszysz i choć byla by to jedna lufka to takie testy sa w stanie wykryc ze paliles (od daty zapalenia) nawet 1,2tyg.
wykryc mozna teoretycznie nawet do roku jak ma sie szczescie, ale tu chodzi o testy ktore sprawdzaja czy jest sie pod wplywem...;)
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Właśnie też kiedyś chciałem założyć taki temat. No bo wiadomo jeżdżę trzeźwy ale jak się paliło 10 godzin temu to to przecież nie jest alkomat który bada stężenie etanolu tylko podejżewam że jakieś śladowe związki z palenia, niekoniecznie THC, albo coś z już częściowo ssyntezowanego THC, no i takie coś mogłoby być teoretycznie kilka dni po paleniu. A to byłaby kapa, co wtedy przestać jeździć? Przecież tak nie może być, ktoś powinien zdobyć taki test, sprawdzić i wrzucić na forum

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+