Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


DziadekMirek

Recommended Posts

  • 9 miesięcy temu...

Hehe widze że na tym forum interesuje coś więcej niż pijaństwo i melanże zczym spotkałem sie na innym forum tematycznym

Kolega wyżej wspomniał o kartelach bankowych co jest też bardzo intrygujące więc polecam obejrzeć Money As Debt w przystępny sposób film ten wyjasnia że pieniadze którymi posługujesz sie na codzień są "gó**o warte"
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Osobiście myśle, że to był wypadek spowodowany głupotą Kaczyńskiego.

Jest jednak jedna ciekawa hipoteza. Ogólnie chodzi o to, że CIA współpracowaławspółpracuje z tzw. ekonomicznymi mordercami. Jeden z nich opisuje schematy działania w filmie : Apology of an economic hitman.

Więc do setna. Rząd D. Tuska chciał sprzedać licencje na wydobycie gazu łupkowego pewnej korporacji z USA, sejm musiał by to przegłosować a później podpisać prezydent czego zapowiedział, że nie zrobi.

Aby zrozumieć jak to działa trzeba zapoznać się wlaśnie z tymi schematami działania tychże "morderców". Niestety na szybko nie znalazłem linka do filmu ale jak coś to wrzuce.

Jest kilka wersji ile tego gazu może być ale według półoficjalnych informacji dość dużo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do 4th kind to powiem , że wg mnie zalatuje to propagandą i straszeniem ludzi, poza tym niektóre sceny są niedorzeczne, jak np. akcja z policją...

A co do Tupolewa, myślę że Lech nie był samobójcą tak samo i pilot, a dla prawdziwych sprawców poprzednie zachowanie Kaczyńskiego (chodzi o poprzednią aferę ze zmuszaniem pilota) było im tylko na rękę. A jakkolwiek wolałem Kaczyńskiego i jego klikę od tego zasranego PO, to jednak myślę że był ignorantem i to go moim zdaniem zgubiło.

A teoria gazu łupkowego jest dla mnie pewna.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+