Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Połknięcie worka z tematem

Miuosh

Recommended Posts

Witam, czy po połknięciu worka z trawa( bylem zmuszony to zrobic,ponieważ był przypał), czy jezeli po połknięciu nie zwymiotowałem spowrotem tego, czy nic sie nie staniei nastepne pytanie czuje jakby mi sie ten worek zatrzymal w gardle takie glupie uczucie, czy ktoś ma jakies pomysły jak to wyciagnąc albo połknąc do końca jeżeli to mi sie zatrzymało ?

Pozdrawiam

• Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Jak połknąłeś plastikową torebkę, to masz duży problem. W takich przypadkach należy skonstatować się z lekarzem. Jak będziesz miał szczęście, to wydalisz ją z kałem.

kiedys gosciu połknoł worek z 5 fety i po 5 minutach torebka na tyle sie rozpuscila ze feta zdazyla zadzialac i gosciu wpiepszyl policjanta bo sie nacpal.

Mozesz miec bule przycha itp ale ogolnie to foliowka sie rozlozy :D jak chcesz to mozesz pic duzo pepsi to ci jeszcze bardziej zwieszky dzialanie kwasow w zoladku.

Nie słyszałem jeszcze o tym, żeby woreczek foliowy rozkładał się w organizmie. Nie ma takich enzymów ani bakterii. A problem możesz mieć z tej racji, że woreczek może ci się przykleić np. do jelit i zrobi się zapalenie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

grower.com.pl

thc-thc.com

seedstockers.com

growbox.pl

babciaganja.pl

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+