Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Połknięcie worka z tematem


Miuosh

Recommended Posts

dontsmoke

Wysłany: Wczoraj 14:20

ppm2 napisał/a:

,,gówniany'' towar

a Twoim zdaniem jak poważni dilerzy przemycają fetę poprzez połknięcie takiego "jajka" z towarem, to też jest gówniany towar? :x

Czyli ze co ? jak ktos wiezie ze soba 50 g to na prawde duze musi polknac to jajko i duza du*e musza miec zeby wysrac te 50 g ...

Jajko jest tylko w filmach ... kto wiozl by takie jajko w ktorym schowasz ... do 2g ...

po co to komu ?

" a pakiet powinien sie rozpuscic, ale nie zdziw sie jak nie wiadomo z kad bedziesz grubo porobiony ;] "

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Wiadomo ze powyżej 3g będzie ci to ciężko połknąć wiec przemyśl sobie ruchy jak widzisz ze się przypał czai jak zaczniesz na przypał jeść to i psy to zobaczą i jak typ jest typowym konfi,to może cie zabrać na płukanie żołądka wiec lipa straszna heheh wiec musicie przemyśleć i ogarnąć jak to zrobić żeby nie przegrać tej gry o wysoką stawkę jaką jest wolność po 2 psy mogą wiedzieć ze będziesz to jadł i ci kopa zasadzić i łapać za szyje albo za ręce od razu . TEMAT DO KOSZA :buch:

A Jeszcze jedno ziomki wam napisze za ja bym nie jadł samar sreber co najwyżej papier nie wiem w jakich okolicznościach się znajdziecie ale zawsze można wysypać zawartość samarki a smarke porwać i wylizać ale po co łykać to nie wiem wylizana samara chyba nie jest nielegalna ? :]

HEJ wy*****o MNIE I NIE OGARNEŁEM :zmiazdzony: ALE WIDZE ZE TEMAT STARY A COS CZUJESZ WYDAJE MI SIE ZE SOBIE TAM PODRAZNIŁES PRZECIEZ jadłeś piłeś to poleciało w kiszki idź do lekarza ale mu nic niemów na temat samar a możesz sie popytać jak ktoś ma małe dziecko połknie cos to co sie dzieje

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a Twoim zdaniem jak poważni dilerzy przemycają fetę poprzez połknięcie takiego "jajka" z towarem, to też jest gówniany towar?

niezauwazyłes misiu kolorowy ze gówniany jest w cudzyslowie,towar bedzie gówniany bo bedzie obtoczony w gównie po wysraniu,a nie ze straci na mocy,nie skumałes zartu,zdarza sie jak sie długo nie pali :) ,życze zdrowia połykającemu napewno nic ci nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+