Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Fałszywie "miękkie" narkotyki


weeed

Recommended Posts

Ten post udawadnia chyba, że to polscy "naukowcy" przodują w Europie w dowodzeniu zagrożeń ze spożywania ganji tudzież hashu. A prowadzą badania nad porównywaniem szkodliwości dozwolonych używek ? Garści zażywanych chemikaliów koncernów farmaceutycznych ? Nadwagą spowodowaną uzależnieniem od TV tudzież Radia ? A jeszcze są naturalne stany psychiczne, bardzo szkodliwe dla zdrowia - stres i depresja. Czy ktoś to kiedyś obiektywnie porówna ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pierd***nie. Jak ktos pali ziolo od dila z dodatkiem gowien to ma problem, ale sensi nim nie jest. Ja tam raczej mam takie dojscie ze nie musze palic zadnego skuna i mysle ze w Polsce jesli chodzi o jakosc i w ogole to jest jakas tam tendencja wzrostowa. moze to ja mam lepsze dojscia niz kiedys czy cos ale 1.5 roku temu ganja byla bardziej chemiczna i w ogole wiecej dodatkow zwiekszajacych wage. Teraz jest troszke lepiej, czasem trawa jest bardzo mocna ale to nie znaczy ze skun, wrecz przecownie. Dojscie chyba tez sie zwieksza, ogolem ja to raczej odczulem popularyzacje, wzrost jakosci i ulatwienie dostepu w ostatnim czasy jak obserwuje ludzi. O ile wiem to w latach 90-ych trawa byla calkiem calkiem pozniej jakosc stala sie chu***a, sztuki tez zmalaly znacznie, a teraz jakos sie to stabilizuje. Legalize it!!! Ziele jest swiete i cieszy mnie kiedy widze ze inni ludzie czerpia milosc z tej rosliny, pozytywna energia jest najwazniejsza.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No dokładnie najlepiej, gdy ktoś ma dobre dojście (z pierwszej-drugiej ręki) albo własne palenie wtedy nic takiego by nie wykazali, dali argument do legalizacji, bo na czarnym rynku nie byłoby już żadnych dosypek a państwo by to w pełni kontrolowało i czerpało zyski, lecz myślenie widocznie boli :/ :trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+