Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marihuana, a fobia społ‚eczna.


MistaGrinch

Recommended Posts

Moim zdaniem to zależy od osobowości człowieka. Jeżeli człowiek olewa to, że np. ktoś skapnie się że jest pod wpływem upalenia, to na pewno będzie to pogłębiać jego kontakty z ludźmi. A jeżeli boi się tego, że ktoś go wyczai najprawdopodobniej będzie to wgłębiać go w fobie społeczną. Taka o moja mała teoria :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

uważam że fobie społeczną można przełamać w sobie bez pomocy mj wystarczy mocno uwierzyć w siebie i nie przejmować się opinia innych bo co to za różnica czy ktoś powie o mnie że jestem brzydki czy coś innego i tak jestem tym samym człowiekiem ważne jest to co w sercu trzeba iść do przodu i pi******ć paranoje :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Ja mialem fobie spoleczna/szkolna nie wiem jak to nazwac, strasznie sie denerwowalem i wogole przez co pogarszal sie stan mojego elita ktore jest chore niestety.

wiec stwierdzilem ze codziennie jaranie chociaz malej ilosci przed wyjsciem do szkoly jest dobrym pomyslem. I mialem racje :happy: a z przyzwyczajenia sobie zajaram rano;p a tak zeby lepiej sie szlo do szkolki;p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+