Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Planton K (PK 9+24) + Planton S (NPK 16,6+8,5+22)


50_NiGGaZ

Recommended Posts

Witam :elo:

Jak w temacie :) moje pomidorki właśnie przeszły na FLO obecnie jest 5 dzien flowering'u. Z tego co wyczytałem na forum dobrym rozwiązaniem (z nisko budżetowych nawozów) jest stosowanie na przemian Plantonu K z Plantonem S i moje pytanie dotyczy tego jak je lać ? Czy podlewać tylko nawozami bez podlewania samą wodą... :?: czy na przemian z wodą ? + Planton S zawiera sporo Azotu czy to jest dobre w takiej iloście dla rośliny na FLO ? i co najważniejsze do osób, które już taki mix stosowały jakie zrobić proporcje bo na opakowaniu napisane jest...

"W żależności od fazy wzrostu rośliny rozpuścić 1-2 pełne łyżeczki od Herbaty w 10L wody LUB zawartość torebki wsypać do butelki o pojemności 1L i napełnić wodą. Wymieszać . Stosować 50-100ml uzyskanego roztworu na 10L wody."

Zastosować się do proporcji podanych przez producenta ?? Czy też stosował ktoś własne sprawdzone proporcje, które nie popaliły korzeni i nie spowodowały przenawożenia rośliny...
Mam nadzieję, że ten post pomoże też komuś :) więc proszę o wypowiedzi tylko doświadczonych grower'ow
Pozdrawiam :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
Jak w temacie :) moje pomidorki właśnie przeszły na FLO obecnie jest 5 dzien flowering'u. Z tego co wyczytałem na forum dobrym rozwiązaniem (z nisko budżetowych nawozów) jest stosowanie na przemian Plantonu K z Plantonem S i moje pytanie dotyczy tego jak je lać ?

ja stosował bym tylko planton k, i lać tak jak instrukcja pisze czyli 1łyżka lub 2 łyżeczki na 10l wody. Jeśli posypiesz mniej, nic sie nie stanie (jedynie z czasem moga wystapic jakies niedobory) jeśli posypiesz wiecej tez nic sie nie powinno stać bo gdzies ludziska z forum pisali że sypali duzo, duzo wieksze dawki i nic sie nie stalo(mówimy tu o zaawansowanym flo) wiec raczej musial bys byc mistrzem świata żeby przesadzić, a najlepiej sypać tyle ile trzeba bo wtedy roślina dostaje tyle ile jej potrzeba.

Czy podlewać tylko nawozami bez podlewania samą wodą... :?: czy na przemian z wodą ?

ja bym lał na przemian z woda.

Planton S zawiera sporo Azotu czy to jest dobre w takiej iloście dla rośliny na FLO ?

roślina w czasie flo również potrzebuje azotu, lecz azot hamuje kwitnienie (wiec jesli kwiatki pokaża jakies niedobory azotu wiec wtedy mozna podlać czymś z wieksza iloscia tego pierwiastka)

a najlepiej jak mięszał być Planton K z innym nawozem np, TerraFlo, Bio-Bloom czy innymi oczywiście najlepiej na przemian z wodą.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+