Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Rasta tattoo


Vooldy

Recommended Posts

no i dlatego wole jakis tatuaz z wieksza symboliką jak np. ten co pokazalem

Wiem o co wam chodzi przecierz nie chce sobie zrobic jakiegos "tribala" albo serca :P (to nie w moim stylu)

A co do śVIRUS'a - Nie znasz mnie to nie oceniaj ;]

Kto bedzie na Woodstocku w tym roku to sie przekona jaki jestem ;]

Bless !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites



Jak dla mnie to religia Rastafari ma duze znaczenie nie mowie tutaj ze w 100% wypelniam jej przeslania (bo niektore sie zaprzeczeja :] np. mimo że jesteś pacyfistą, musisz walczyć z Babilonem. (troche bezsensowne jak na moj gust)


Sorki ziomek, nie nerwuj się, ale jak czytam takie coś, a nad tym tekst zerżnięty z wiki i jeszcze do tego zapewnienia jaki to jesteś "true" to mnie trzęsie. Dlaczego Rasta padło ofiarą takiego oblężenia przez młodych ziomków, którzy myslą, że są rasta bo walą hasłami lew judy i babilon.
Jak piszesz o tym babilonie i o pacyfiźie, i o tym, że się to zaprzecza to pokazujesz tylko tyle, że nic nie kumasz i nie łapiesz, a Rasta traktujesz jako formułki i dogmaty, które musisz umieć ,żeby się lansować...
Jak chcesz naprawdę być Rasta to weź zacznij traktować to poważnie. To jest ruch duchowej świadomości bracie, bardzo rozwijająca droga prawdy o bogatej, mądrej i przepięknej filozofii, i nie ma tam ani ksztyny zaprzeczania się... Sorki, ale musiałem to napisać, bo wkurza mnie ta cała sytacja Rasta w Polsce... :x
Na początek posiedź przynajmniej ze 70 godzin na tym forum
FORUM RASTA ROOTS REGGAE
, poczytaj wszystkie tematy z działu rastafari i wiara, 
a jak się lansujesz na takiego Rasta to powinieneś wiedziec, że tatuaż jest w ruchu Rasta zabroniony, podobnie jak kolczykowanie i cała biżuteria( w przypadku kobiet)...
Nie odbieraj tego jako napad na Ciebie, ale chcę Cię zmusić do myslenia,
Weź się ogarnij, man,,,
Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+