Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Duchowni to tez ogrodnicy ... tylko bezkarni


Diesel

Recommended Posts

Ziomek kur... jego mać! Chyba prawo to prawo? Każdego Polskiego obywatela ono obowiązuje,i nikt nie powinien być ponad nim.Są w Polsce,czego ścigają nas a nie ich? Jestem gorszy? Czym my zagrażamy społeczeństwu? Wkur... mnie ta sprawa nie samowicie . Nie mam nic przeciwko jaraniu baki przez zakonników(spaliłbym sobie z nimi lolka,ciekawe jakie rozkminy mają)(o ile jarają) ale nie podoba mi się fakt ze rząd na to przyzwala,a normalnego człowieka na ulicy biorą na dołek za lufę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mogła to być samosiejka ale w takiej ilości ? Jak tam można wleźć to i mógł być klimat open seeds. No ale jakby to rosło na poletku kogoś z nas, to już na drugi dzień miałby napad AT-ków. No a że bracia zakonni to są nietykalni ...

I chyba też nie wiadomo kto wśród braci za to odpowiada. Czy brat ogrodnik ?, czy brat sprzątacz ? czy brat - ojciec przełożony ? A może Glemp ? Albo B 16 ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja 30 lat mieszkałem w Poznaniu. w części gdzie jest ten "poznański Watykan" połozony okolica naprawdę "zacna" i blisko do wody, wielu rolników sadzi w pobliżu warty. Poza tym nie ujadajcie tak na klechów, niema nic lepszego niz jarający ksiądz, żeby miał jeszcze odwagę przekonać mochery... to mamy depenalizację jak nic.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

właśnie nie rozumię was, sam nie jestem chrześcijaninem, ale po co tyle zawiści? Żal wam dupę sciska? "Nas ścigają". No niby ale czy któryś z was siedział za uprawę? Wiadomo że niby są 2 lata, ale w praktyce zawsze pierwsze są zawiasy. Nie powinno się nikomu życzyć źle. A sprawę warto nagłośnić może do mocherów dotrze że Ganja to roślinka jak wiele innych roślin leczniczych. Jeszcze nie ściągłem tego atykułu bo mi wolno net dziś chodzi, ale wnioskuję że chodzi o same roślinki które sobie gdzieś tam rosły, nikt nie "zabezpieczył" porcji suszu, a więc nie ma dowodu na to że rzeczywiście była uprawiana jako używka (tym bardziej że nie była to sensimila, a może i rzemysłówka, a za nią jest tylko grzywna), a jeśli przy kimś znajdują używaną lufkę to już jest dowód. A jak czytam te wasze żale, wyciąganie jakiś spraw z pedofilią itd? Co ma jedno do drugiego? Jak komus udowodnili czynna pedofilie to powinni go odstrzelić bez względu na zawód czy wyznanie i religia nie ma tu nic do tego. To co wyciągacie jest chore świadzyć może o nieuleczonych kompleksach "byłych katolików" którzy byli zmuszani przez mamusie do chodzenia na nabożeństwa, msze opawiadania w konfesjonale swoich pierwszych seksyalnych doświadczeń itd.. To wszystko można z siebie wyrzucić w inny sposób, a kto chce być katolikiem i utrzymywac zakony niech sobie to robi jego sprawa i dlaczego tyle nienawiśi?

A co do księży to w swoim życiu spotkałem tylko 2 popierdolonych - jeden na punkcie kasy, a drugi oglnie był jebnięty, no ale większośc z nich to normalni, porządni ludzie których mi trochę żal bo raz że się nie mogą zrealizować emocjonalnie w związku na legalu, a dwa że pewnie sami maja wątliwości a innych musza przekoywac do czegos w co sami nie do końca wierza i mają przerąbane jak się któryś rozmyśli i chce zrezygnowac, To żeby nawoływać na tym forum by CBŚ KOGOKOLWIEK ścigała za trawkę to jest naprawdę chore zastanówcie się co piszecie!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+