Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Bohater narkotykowego skandalu posłem z listy PO


digest

Recommended Posts

"Gazeta Wyborcza": Cezary Atamańczuk, zostanie posłem w miejsce wybranego do europarlamentu Sławomira Nitrasa. Prokuratura oskarża byłego polityka PO o posiadanie narkotyków.
14 listopada 2008 roku politycy PO, przewodniczący sejmiku województwa zachodniopomorskiego Michał Łuczak i członek zarządu powiatu polickiego Cezary Atamańczuk, zostali zatrzymani za posiadanie marihuany i amfetaminy. Następnego dnia działacze zostali wyrzuceni z partii. Potem zrzekli się swoich funkcji.

Problem Atamańczuka dojrzewał w PO od czasu gdy Sławomir Nitras zdecydował się, kandydować do europarlamentu. Oskarżany Atamańczuk, w ostatnich wyborach do Sejmu był następny za Nitrasem. Początkowo obiecywał, że nie przyjmie mandatu po Nitrasie. Wczoraj jednak, zmienił zdanie. Uzasadniając swoją decyzję, Atamańczuk przywołuje przykłady premiera Donalda Tuska i prezydenta USA Billa Clintona, którzy przyznali się do palenia marihuany - donosi "Gazeta Wyborcza".
Politycy Platfiormy Obywatelskiej wzywali Atamańczuka do nieprzyjmowania mandatu posła.


onet.pl

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I ja na niego zagłosuje :) Nie wiem z czego oni robią aferę. Teraz coś z innej beczki. Pani Elżbieta Kruk za picie powinna bez wahania zostać wyrzucona z sejmu. Dlaczego nie została? nie wiem.

Tutaj link do filmu:

Nie wiem dlaczego Pana Cezarego Atamańczuka traktuje się jak jakiegoś bandyte. Wiadomo MJ to zło. Mam nadzieję że zrobi coś w kierunku legalizacji.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie zapomnijcie o Korwin-Mikke z UPR :joint: on jest za legalizacją. I jest też szefem tej partii (no chyba że się już coś pozmieniało, dość dawno czytałem proGRAM tej partii)

Tak powiem: Legalizacja w Polsce?... uuu. . . Dekryminalizacja? Coś mi się wydaje że już niedługo, kilka lat maxxx. sorry za :offtopic:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I ja na niego zagłosuje Nie wiem z czego oni robią aferę. Teraz coś z innej beczki. Pani Elżbieta Kruk za picie powinna bez wahania zostać wyrzucona z sejmu. Dlaczego nie została? nie wiem.

Co jak co ale alkohol jest legalną substancją a marihuana i feta nie..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+