Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Bohater narkotykowego skandalu posłem z listy PO


digest

Recommended Posts

"Gazeta Wyborcza": Cezary Atamańczuk, zostanie posłem w miejsce wybranego do europarlamentu Sławomira Nitrasa. Prokuratura oskarża byłego polityka PO o posiadanie narkotyków.
14 listopada 2008 roku politycy PO, przewodniczący sejmiku województwa zachodniopomorskiego Michał Łuczak i członek zarządu powiatu polickiego Cezary Atamańczuk, zostali zatrzymani za posiadanie marihuany i amfetaminy. Następnego dnia działacze zostali wyrzuceni z partii. Potem zrzekli się swoich funkcji.

Problem Atamańczuka dojrzewał w PO od czasu gdy Sławomir Nitras zdecydował się, kandydować do europarlamentu. Oskarżany Atamańczuk, w ostatnich wyborach do Sejmu był następny za Nitrasem. Początkowo obiecywał, że nie przyjmie mandatu po Nitrasie. Wczoraj jednak, zmienił zdanie. Uzasadniając swoją decyzję, Atamańczuk przywołuje przykłady premiera Donalda Tuska i prezydenta USA Billa Clintona, którzy przyznali się do palenia marihuany - donosi "Gazeta Wyborcza".
Politycy Platfiormy Obywatelskiej wzywali Atamańczuka do nieprzyjmowania mandatu posła.


onet.pl

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 22
  • Created
  • Last Reply

"Nowy poseł wie, czym chciałby zajmować się w Sejmie. - Nie wykluczam, że będę w Sejmie walczył o zmianę prawa, które prowadzi młodych ludzi za kratki za posiadanie jednego jointa - wyjaśnia. Jego zdaniem, prawo w tym zakresie jest zbyt rygorystyczne. "

politbiuro.pl

Link to comment
Share on other sites

hhehehe dobrze jednemu sie podwinęła noga za to, dostal po dupie to teraz bedą chcieli cos zmienic przynajmniej :) Dla niego gorzej byc nie moze zwłaszcza ze wywalili go wiecej stracic nie moze a imunitet sie przyda ;)

Link to comment
Share on other sites

I ja na niego zagłosuje :) Nie wiem z czego oni robią aferę. Teraz coś z innej beczki. Pani Elżbieta Kruk za picie powinna bez wahania zostać wyrzucona z sejmu. Dlaczego nie została? nie wiem.

Tutaj link do filmu:

Nie wiem dlaczego Pana Cezarego Atamańczuka traktuje się jak jakiegoś bandyte. Wiadomo MJ to zło. Mam nadzieję że zrobi coś w kierunku legalizacji.

Link to comment
Share on other sites

Nie zapomnijcie o Korwin-Mikke z UPR :joint: on jest za legalizacją. I jest też szefem tej partii (no chyba że się już coś pozmieniało, dość dawno czytałem proGRAM tej partii)

Tak powiem: Legalizacja w Polsce?... uuu. . . Dekryminalizacja? Coś mi się wydaje że już niedługo, kilka lat maxxx. sorry za :offtopic:

Link to comment
Share on other sites

I ja na niego zagłosuje Nie wiem z czego oni robią aferę. Teraz coś z innej beczki. Pani Elżbieta Kruk za picie powinna bez wahania zostać wyrzucona z sejmu. Dlaczego nie została? nie wiem.

Co jak co ale alkohol jest legalną substancją a marihuana i feta nie..

Link to comment
Share on other sites

Korwin-Mikke z UPR :joint: on jest za legalizacją. I jest też szefem tej partii (no chyba że się już coś pozmieniało, dość dawno czytałem proGRAM tej partii)

Od bardzo dawno juz nie jest szefem UPR. Od 2002 roku dokladnie.

Koniec offtopa.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

grower.com.plthc-thc.com

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

growbox.pl


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+