Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Najlepszy polski raper


TECHNOFETA

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 miesiąc temu...

Nie bede pisal w kolejnosci czy lepszy czy gorszy bo wszyscy ktorych wymienie sa ponadprzecietni, scisla czolowka kraju.

OSTR, PIH, Peja, Fokus, Eldo, Hans (z 52), LUC (chociaz ciezko go uznawac za rapera to jest swietny), Tetris.

Dalej w mojej liscie znalezliby sie tacy zawodnicy jak: Ero, Sokół, Mes, Pezet. Dolaczylbym jeszcze rapera Chade i typow z Białegostoku co nagrali ostatnio plyte czyli Fabula, chlopaki naprawde daja rade. Chociaz troche im brakuje do scislej czolowki to za pare lat moga wymiatac;]

Kazdy z raperow ma inny styl, wyjatkowy, ktory mi sie podoba w ch*j dlatego ciezko powiedziec o jednym ze on najlepszy, bo moze byc najlepszy np. na wolnym ale drugi rozdupca go metaforami, przekazem itp.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Czemu Eldo kojarzy ci się z kujonami? Bo gada z sensem nie robi''gangsta rapu'' na teledyskach nie jest w kominiarce jak Peja?czy też nie ma na nich fur i pół nagich panienek? Takie coś jest głupie bo chłopak daje teksty Fajne z przekazem (bo według mnie on ma najwiekszy przekaz w HH polskim) To od razu dla kujonów bo jakiś dres choć w połowie nie rozumie jego tekstów.Możesz go nie lubić ale wypowiedzią ''bankietów dla prymusów'' to jest nie na miejscu ziomek. Pozdro

Uogólniłem troche w tym akapicie , zrobiłem to celowo. Lecz nie zrozumiałeś mnie. Sam słucham Grammatika, Eldoki ( czytałeś wogóle całego mojego posta? Uwzględniłem Eldoke w najlepszych raperach...) a bynajmniej nie jestem kujonem. Ma dobre teksty, zajebiste metafory. Przez to, że generalizowałem Ty masz wczute, a piszesz dokładnie tak samo - UOGÓLNIASZ. Można powiedzieć, że sprowokowałem Cię a ty pokazałeś brak umiejętności poparcia swojej tezy -> odrazu wjazd na dresów, co ci dresiarz winien. Są ludzie głupsi i mądrzejsi ale co mają do tego ciuchy?? Jakieś uprzedzenia, to wogóle nie pasuje mi do zachowania jakiegoś hip-hopowca, kim ty kuurde jesteś? Nie odniosłeś sie do całego tekstu tylko do jednego akapitu, o kujonach, śmierdzi mi to wczutką w chu* :zmiazdzony: Zapytam jak Peja, Co Cię Boli? Poruszyłes Peje, ok Peja robi sobie aktualnie antyreklame, forma autodestrukcji z tym co teraz robi. Każdy poniesie konsekwencje. Rysiek powinien sie zastanowić zanim coś powie lub zrobi. Brakuje mu klasy. Nie będę oszczędny w słowach, jest prostakiem. Nie słucham go wiele, ale przesłuchałem jego płyty, żeby mieć jako takie pojęcie. Ty pewnie nie, tylko jeden klip z kominiarkami (który jeśli go dobrze kojarze jest dissem, a dissy rządzą sie swoimi prawami). Ma też tracki z przekazem ; )

Kaltenn, to prawda, że ciężko porównywać. Sam nie wskazałem nr.1 w polskim rapie, bo uważam, że go nie ma :) Najwyżej ex aequo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Uogólniłem troche w tym akapicie , zrobiłem to celowo. Lecz nie zrozumiałeś mnie. Sam słucham Grammatika, Eldoki ( czytałeś wogóle całego mojego posta? Uwzględniłem Eldoke w najlepszych raperach...) a bynajmniej nie jestem kujonem. Ma dobre teksty, zajebiste metafory. Przez to, że generalizowałem Ty masz wczute, a piszesz dokładnie tak samo - UOGÓLNIASZ. Można powiedzieć, że sprowokowałem Cię a ty pokazałeś brak umiejętności poparcia swojej tezy -> odrazu wjazd na dresów, co ci dresiarz winien. Są ludzie głupsi i mądrzejsi ale co mają do tego ciuchy?? Jakieś uprzedzenia, to wogóle nie pasuje mi do zachowania jakiegoś hip-hopowca, kim ty kuurde jesteś? Nie odniosłeś sie do całego tekstu tylko do jednego akapitu, o kujonach, śmierdzi mi to wczutką w chu* :zmiazdzony: Zapytam jak Peja, Co Cię Boli? Poruszyłes Peje, ok Peja robi sobie aktualnie antyreklame, forma autodestrukcji z tym co teraz robi. Każdy poniesie konsekwencje. Rysiek powinien sie zastanowić zanim coś powie lub zrobi. Brakuje mu klasy. Nie będę oszczędny w słowach, jest prostakiem. Nie słucham go wiele, ale przesłuchałem jego płyty, żeby mieć jako takie pojęcie. Ty pewnie nie, tylko jeden klip z kominiarkami (który jeśli go dobrze kojarze jest dissem, a dissy rządzą sie swoimi prawami). Ma też tracki z przekazem ; )

Kaltenn, to prawda, że ciężko porównywać. Sam nie wskazałem nr.1 w polskim rapie, bo uważam, że go nie ma :) Najwyżej ex aequo.

Nie zrozumiałem Cie bo byłem trochę zaj****y :D Nie chodzi mi o typów co chodzą w dresie bo sam chodzę, ale o takich JP i wgl. Sam kiedyś słuchałem Peji ale zobacz jaki teraz on robi Rap. Post przeczytałem twój cały i nie ciesz się że Cie nie zrozumiałem bo najarany nie zawsze myślę normalnie :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 miesięcy temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+