Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Najlepszy polski raper


TECHNOFETA

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie ma najlepszego rapera, i nie da się tego egzekwować, inne style życie itd. lecz można wymienić tych lepszych :]

Magik

Słoń (wg. mnie mistrz metafor, epitetów, porównań- to główne cechy :P)

Rysiek Peja

Wilku (za jego style ;) )

Kali (firma)

Romeo (ths klika)

Rahim (za bardzo mądre i pouczające teksty, w pfk, gdyż nie znam jego dalszej kariery)

swoją drogą nie rozumiem jak można lubić gurala ( nie mowie ze go nie lubie) ale jedyne co on ma fajne to bity, reszta to zwykłe pozerstwo, teksty (:D) jak raz na zwrotkę złoży coś z sensem to jest zajebiście... (teraz spadnie na mnie grad ciśnień fanów gurala )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

swoją drogą nie rozumiem jak można lubić gurala ( nie mowie ze go nie lubie) ale jedyne co on ma fajne to bity, reszta to zwykłe pozerstwo, teksty (:D) jak raz na zwrotkę złoży coś z sensem to jest zajebiście... (teraz spadnie na mnie grad ciśnień fanów gurala )

Przeczytaj post nad twoim i sprawdz walki ktore wymienil ten koles. W ogole to co z KASTA? Tam duzo dobrych rymow pojechal. I nie dopierdalaj sie do tego ze nagrywa walki do zabawy bo bit jest po to zeby bujac w kazdym razie :D HH to nie tylko przemyslenia albo ulica ale tez zabawa!

a i nawet bity nie sa jego tylko mateo lub kogos innego

Co z tego? Polowa reperow nie ma swoich bitow. Pezet na swoich wypada srednio, a na noona byla miazga. :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tu nie chodzi o to co z tego. tylko o to ze ktos pisze ze lubi gurala za bity. jak go moze lubiec skoro to nie on wyprodukowal sie. nalezy napisac ze lubi sie bity na ktorych nawija goral. zgodze sie ze goral ma w swoim dorobku kawalki z przekazem. ale to tak jak by wymieniac kawalki molesty ktore sa bez przekazu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+