Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Bongo - Shisha - Blant - Joint - Vaporizer - Pochwal się z czego palisz


GanjaFarmeR

Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...

Więc , mój sprzęt składa się z :

- Kawałku rurki od nurkowania ;d

- Trójnik ogrodowy z wejsciem na 2 węże ogrodowe

- Kawałek Długopisu który jest przyłączony do lufki szklanej (50gr)

Zalety:

-Brak komet :D

-Można opalić lufkę .

-Można odłączyć rurke i włożyc 2 lufki ;]

Wady :

Nie widzę żadnych ^^

Wrazie jakichkolwiek pytań pisać na PW

Jest to mój pierwszy post , proszę o wyrozumiałośc .

Sory za jakość ^^

Pozdrawiam. Liczę na komentarze ;d

EsBeTe

1 test już był ! elegancko sprzęt się spisał !

post-28080-1270734798,8_thumb.jpg

post-28080-1270734808,23_thumb.jpg

post-28080-1270734820,05_thumb.jpg

post-28080-1270734830,79_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

A tutaj bonio wlasnej roboty :):peace:

post-28870-1273881592,34_thumb.jpg
 
A więc zacznę od tego, że to tylko wygląda tak skomplikowanie :P .Rurka z której ciągniemy buchy jest zrobiona z wędki, nie jest ona bezpośrednio połączona z cybuchem [ mianowicie chodzi mi tutaj o przelot powietrza ( do tego służą wężyki )]do rurki przyklejone są cztery podpory które z tego dwie są przykręcone do podstawki. Cybuch jak widać ma trzy części: górna metalowa ( sam nie wiem z czego to było :P ), drugą nazwijmy ubrankiem jest zrobiona z koreczka po winie ( może być cokolwiek podobnego np.po szampanie )który służy jako ochrona przeciw poparzeniom , dolna część służy jako uszczelka.Dwa zbiorniki po bokach mogą być z czegokolwiek co przypomina puszkę po napoju ( np.spray, bidon itd... ). Od cybucha są poprowadzone po jednym wężyku do każdego zbiornika i przedłużone grubszym wężykiem który sięga poniżej połowy pojemnika i tutaj również są dane uszczelki by można bez problemów wlewać i opróżniać wodę, zaś ze zbiorników są poprowadzone po dwa wężyki które prowadzą do rurki. ;) Jeszcze tylko muszę ustnik zrobić żeby się komfortowo paliło :D Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 9 miesięcy temu...

Siemanko

Ostatnio znalazłem w kieszeni dobrą wbitkę ,lecz niestety nie miałem z czego zapalić, sytuacja była naprawdę kryzysowa.

 

Chęć poprawienia sobie humoru była większa niż dostępna środki.

Użyłem więc :

-Mandarynki
-Metalowej końcówki od długopisu
-Korpusu długopisu

1.Wydłubujemy taki twardy dzyndzel na środku mandarynki i wbijamy tam końcówkę od długopisu która posłuży jako cybuch
2.Z drugiej strony też po środku wbijamy korpus długopisu który posłuży jako ustnik
3.Wbijamy tak aby nie wypłynęły soki, dokładnie na środku tam gdzie jest pusto

bless

post-25888-043211700 1299539293_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 miesiące temu...

Witam przedstawię mój pomysł na bongo

Potrzeba:

gumowa głowa lalki

fifka

zapalniczka

rurka (gumowa albo metalowa zależy od gustu)

Przygotowanie:

1. najlepiej w ustach lali wtopić fifkę

2.w tym miejscu zrobić dziurę na rurkę do ciągnięcia i uszczelnić żeby nie było przelotu

3.TUTAJ pewnie każda lalka ma dziurę skombinować coś aby ją szczelnie zakryć np.wieczko od słoika

Mam nadzieje że sie podoba miłego buchania

post-33386-083692200 1311714353_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Czyszczenie to chyba nie jest problem, wystarczy jakiś lepszy płyn i szczotka. Sam osobiście korzystam z takiej - dodatkowy precooler boost.
Dym jest naprawdę lepszy, chłodniejszy(a już w ogóle jak mamy fajkę wodno-lodową). Dla mnie taki bongos(a raczej 2-3 pełne buchy z niego) to najlepsza z możliwych metoda palenia, po prostu czujesz jak Ci wchodzi na banie.
Wystarczy odpalić, ściągnąć tyle ile jesteśmy w stanie zmieścić, puścić dopalacz i w mniej niż 1 sekundę cały przefiltrowany chłodny dym jest w naszych płucach.

Naprawdę, szczerze polecam i namawiam do kupowania takich fajek. To już inna klasa palenia, sam niedługo planuje zamówić kolejną fajkę(mam ich ponad 10 ) tym razem oryginalną firmy Black leaf z wbudowanym 6-ramiennym precoolerem + osobny na cybuchu.

Pozdrawiam i wrzucam moja bejbi j7FX0.jpg


@majkiel91, myślę że to bardzo dobry wybór. Szczerze mówiąc sam zastanawiałem się na tą fajką ale ostatecznie zdecydowałem się na niemiecką firmę Black Leaf
Bongo które wybrałeś posiada dodatkowo 2 perkulatory w środku, tzn dym przechodzi przez te małe rurki wewnątrz bonga co polepsza jakość dymu, zresztą tutaj ładnie widać



Co do czyszczenia myślę że komorę wody spokojnie jakąś chudą szczotką wyczyścisz (używając dziury od cybucha). Z doświadczenia wiem że wystarczy cif + jakaś szczotka, szmatka, trochę roboty, porządne płukanie i fajka błyszczy, dosłownie błyszczy i odbija światło
No i kolejny plus twojego bonga to kolor zielony na dole, to chyba najbardziej brudzące się miejsce(plus cybuch i przejściówka) na pewno nie będzie tak widać jak na czystym szkle.

Dodam że ten model nie posiada standardowego odpowietrznika(dziurka na palec), powietrze doładowuje się wyciągając cybuch z przejściówki, fajnie wygląda, z tego co widziałem większość palaczy z USA używa właśnie tego typu fajek
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Sami ocencie smile.png

dla mnie bomba,

 

nie wiem co moge opisać smile.png głównie chodziło o to, żeby złagodzić smak dymu. W żarówce jak zapewne zauważyliście znajduje się woda przez którą dym jest filtrowany. Dymek po takim zabiegu ma przyjemniejszy smak. Wodę można zastąpić np. czymś co nada lekki posmak. Dobrze jest czasami zapalić z czegoś niezwykłego i takie z pewnością jest "nasze" wiaderko. I zrobione własnymi rękoma, oraz niewłasnymi

post-25550-0-42432800-1330363489_thumb.j

post-25550-0-68666700-1330450485_thumb.j

post-25550-0-30110600-1330450504_thumb.j

post-25550-0-71332000-1330450532_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+