Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pomysły na propagandę


aaabbbccc

Recommended Posts

GreenHause,

Czemu 'moze' razem wsplnymi silami mozemy zdzialac wiele, a nawet i napisac ksiazke :D

Naprawde nie widze problemu, napewno znalazlo by sie wielu ludzi ktorzy chetni by wspierali i pomagali przy tworzeniu owego dziela :wink:

I chyba tak zrobie, czas zaczac dzialac ... bierzmy sie do pracy, nie mozemy siedziec i omawiac, musimy zaczac dzialac !!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

GreenHause,

Czemu 'moze' razem wsplnymi silami mozemy zdzialac wiele, a nawet i napisac ksiazke :D

No jasne my mozemy wszystko hehe :D Te moze to tak bardziej do tego czy ktos to doceni :cry: Oczywiescie chce wspierac to przedsięwzięcie :D Zrobmy to dla innych i siebie :) Fajne uczucie wlozyc cos od siebie do czegos co bedzie czytalo napewno wiele osob :D JESTEM NA TAK :zmiazdzony:
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Ja mam pomysły 4.

1. Napisać do gazety wyborczej (albo jakiejkolwiek), żeby opisała plusy legalizacji. Jak ludzie zobaczą, że przez to wypuszczą ludzi z więzienia, nie będzie dilerów i państwo dużo zarobi to będą za. Szczególnie ci co chcą podwyżki. Niech tam zamieszczą artykuły naukowe.

2. Rozwieszać Manifesty na każdej klatce schodowej i lampie.

3. Dobry pomysł z tymi szablonami Graffiti Rzeznik wyślij mi jeden albo 2 jak zrobisz (gg 778483 - zapłace :D)

4. Dzwonić do szkła kontaktowego z przygotowanym materiałem. Przez tą minute czy półtorej minuty można dużo informacji przekazać. Najlepiej sobie przygotować mowe i przeczytać :D

Róbta co możeta. Nasz wysiłek w końcu zostanie nagrodzony :D

:peace:

PS: Napisze maila do gazety wyborczej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14adam14. Poprawiłem trochę ten twój plakat, żeby były większe litery i żeby drukowanie mniej kosztowało.

Jeśli każdy z was wydrukuje 20 (koszt 4 zł) i przyklei na wejściach do bloków czy tablicach informacyjnych to na pewno rzesze ludzi to przeczytają.

Acha ja napisałem list motywacyjny do premiera z treścią zaporzyczoną z tego plakatu i poinformowałem go, że jeśli użyje legalizacji jako programu wyborczego to wszyscy palacze na niego zagłosują. :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Ostatnio tak sobie rozkminialem nad tym, czy i kiedy bede mogl sobie legalnie w Polsce zapalic. Co zrobic zeby przyspieszyc ten proces.

Przypomniala mi sie czesto spotykana opinia, że duza czesc naszego spoleczenstwa widzi w USA jako superpanstwo które trzeba nasladowac. Jak wiemy coraz wieksza popularnoscia cieszy sie tam marihuana polecona przez lekarza. Widocznie propagowanie jej leczniczego dzialania przynosi skutki. Dzieki temu coraz wiecej osob staje sie jej zwolennikami, a stad juz krotka droga do legalizacji.

Dobrym pomyslem wydaje mi sie jakas fundacja sponsorujaca takie terapie. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może nie rewelacja, ale się nie spotkalem z takim pomysłem....a mianowicie chodzac po budowie u Brata znalazłem taki szprej fluorescencyjny, odrazu pomyślałem aby nim wyszprejować jakiegos liścia święcącego na ścianie w miescie :-) powinno ładnie wygladać

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+