Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pomysły na propagandę


aaabbbccc

Recommended Posts

Ale jakieś inne happeningi z pewnością by się przydały... Niewygodne pytania na debatach i wiecach przedwyborczych... Jakieś stoiska o tematyce na większych imprezach... hmmm.... może jakaś akcja na Woodstock??

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja sądzę, że jakby policjanci, prokuratorzy i sędziowie odczuli na własnej skórze i swoim mieniu zielony ruch oporu to zmiękłaby im rura. A wtedy zaczęliby apelować do władzy o depenalizację albo by to całe prawo stało się "martwe" a nie tak gorliwie egzekwowane. Słyszeliście chyba, że były pomysły złagodzenia ustawki ale MSWiA było temu przeciwne. Bo to dla nich problem i masa dodatkowej roboty odcedzić dilera od usera. CHWω :pies: i sądom.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja wrzucic tu plik. bo zrobiłem taki jakby mini plakacik z informacjami jakie pozytywy niesie legalizacja. chcialbym abyscie poproawili bardzo mozliwe bledy i powiedzieli co na ten temat sadzicie :) plik w .doc przydalo by sie takie ladne sare tlo jakim bylby lisc ganji :)


 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Myślę, że dobrym sposobem na uświadomienie ludzi byłby darmowy koncert reaggae

np. na błoniach w Krakowie. Bezpośrednim przekazem były by wypowiedzi artystów przekonywujące, że ganja nie jest taka zła za jaką jest uważana.

:bongo:

Na dodatek każdy otrzymałby gazetkę Spliffa, ulotki propagandowe i zaproszenie na MWK10 8)

No ale to wymagało by już większych funduszy:D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

nk.pl

zalozylem i nazbieralem nawet troszke znajomych :)

opisy w profilu moga byc? ;>

Własnie dodalem do znajomych :)

Ja osobiscie przekonuje wszystkich ktorych znam :) w tym rodzicow :) nauczycieli(jak do szkoly sie jeszcze chodzilo) o calej tej sprawie :) No i opisy na nk. tez musza byc ! nk dodawac do znajomych :) i komentowac opisy czy moga byc :):peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panowie, oraz panie ...

A co powiecie gdyby zaatakowac w kilku miejscach kraju ? Mianowicie, tego samego dnia o tej samej porze w wyznaczonych miastach odbyc manifestacje np. pod Urzędem Miasta ? Nie koniecznie manifestacje, mozna zoorganizowac koncert, badz inna impreze dajaca rozglos ... co sadzicie ? Warto kminic nad tym dalej ?

I druga opcja, wrecz bardzo ciekawa ... pisaliscie kiedys ksiazke, opublikowaliscie ja ? Co wy na to, aby wsplnymi silami napisac mądrą ciekawą ksiazke i legalnie ja opublikowac, jezeli zrobimy dobry materiał nie wierze w to ze nie znajdzie sie wytwórnia ktora zechce ja obublikowac, zebrac hajs po przez skladke zrobic reklame, rozkrecic temat o niej !

Mysle ze obie opcje sa w miare realnymi projektami ... sek w ty tkwi kto kto by mogl czuwac nad tym, zebrac zespol dowodzacy ! :)

Gig Up :)

Czekam na odpiske :buch:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panowie, oraz panie ...

A co powiecie gdyby zaatakowac w kilku miejscach kraju ? Mianowicie, tego samego dnia o tej samej porze w wyznaczonych miastach odbyc manifestacje np. pod Urzędem Miasta ? Nie koniecznie manifestacje, mozna zoorganizowac koncert, badz inna impreze dajaca rozglos ... co sadzicie ? Warto kminic nad tym dalej ?

I druga opcja, wrecz bardzo ciekawa ... pisaliscie kiedys ksiazke, opublikowaliscie ja ? Co wy na to, aby wsplnymi silami napisac mądrą ciekawą ksiazke i legalnie ja opublikowac, jezeli zrobimy dobry materiał nie wierze w to ze nie znajdzie sie wytwórnia ktora zechce ja obublikowac, zebrac hajs po przez skladke zrobic reklame, rozkrecic temat o niej !

Mysle ze obie opcje sa w miare realnymi projektami ... sek w ty tkwi kto kto by mogl czuwac nad tym, zebrac zespol dowodzacy ! :)

Gig Up :)

Czekam na odpiske :buch:

Mi się osobiscie ten 2 pomysł podoba :) napewno kupiło by to mnóstwo młodych ludzi a i starsi by kupili :) a i moze Ci z "góry" by cos zrozumieli :) i taka dziwny i moze skuteczny sposób :) szkoda ze to wszystko moze :evil: :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+