Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Bardzo dziwny stan :/


mr.stuff

Recommended Posts

Witam

Dokładnie dzisiaj ja z dwoma kumplami poszliśmy sobie zajarać, miałem dosłownie na dwie takie porządne lufy, zajaraliśmy sobie elegancko, potem idziemy do kumpla do domu, żeby sobie na polu na balkonie siadnąć pogadac, idziemy a nagle kumpel mówi, sory ale musze isc poszedł w bok, patrzymy sie a on sie trzesie i serce mu napierdziela, blady caly (ostatni raz palil ten stuff tydzien przed tym) - wypil dwie butelki wody i teraz lezy w domu i pisze mi ze go serce napierdziela ze gorace jest i napierdziela.

Co bylo tego przyczyną ??

Mnie i drugiemu kumplowi się tylko pić chciało i nic nie mieliśmy do picia przez 45 minut i mamy wargi popękane. Tak to zawsze paliłem ten stuff i nic mi takiego nie było (a paliłem duużo razy).

Czekam na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

koles spanikowal i nie umial nad tym zapanowac, a wy macie teraz cos a'la efekt placebo (no nie do konca ale brakuje slowa :) ) Kurcze dal sie poniesc schizie, tez to przerabialem. Ba! czasem teraz tez sie zdarzy (nie pale regularnie) Nic mu nie bedzie, no chyba ze ma jakies problemy z sercem. W sumie profilaktycznie moglby sprawdzic czy nie ma jakiejs wady . . . Pzdr i oby mnie takich akcji :)

Edit: zreszta czytajac drugi raz ten temat, moze i cos dosypali, albo dill uwierzyl w plotki ze WD40, muhozol czy inne scierwo dodaje mocy i sprobowal.

Kurcze duzo jest mozliwosci, wrozkami nie jestesmy, najlepiej zmiencie dilla, a jak nie da rady to sprobujcie z mniejszymi ilosciami. <- ale mi sie przcinkow nastawialo xD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

to było przekwitnięte zioło, i my tak ze 3 tygodnie wcześniej oddzielaliśmy sitkiem pestki od zioła, no to pewnie albo coś mocnego się wdarło, bo mówił ze go kuło bardzo w krtani i że jeszcze nigdy nie myślał tak poważnie o śmierci, bo myślał ze umiera :?

:)

a wlasnie i mam pytanie dlaczego ciało się lekko trzęsie po zajaraniu tego "czegoś" ? :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+