Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Carlos Santana prosi Baracka Obamę o legalizację marihuany!


z3n0b1

Recommended Posts

nikt nie zaprzeczyl ze ganja moze powodowac psychozy, moze niszczyc zycie i moze uzaleznic. ja nie rozumiem ludzi ktorzy pala codziennie, swiadomie szkodzac sobie. takie zycie musi byc okropne, zreszta wogole zycie z uzaleznieniem jest okropne, nieprawdaz??i niech mi ktos kto pali codziennie nie mowi ze nie musi palic tylko niech to po prostu zrobi. peace
Ja jaram praktycznie codziennie i nie nazekam :roll: ale jak np wiem ze mam zawody za szesc tygodni to nie ruszam ziola ani alkoholu i nie wiem co to za filozofia? z reszta jak nie mam wolnego dnia tak ogolnie to nie pale wcale albo pale sobie np lufke wieczorem przy cherbatce i filmie i nie wiem co w tym zlego? heh :peace:
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiele krajow chetnie by zalegalizowalo ale... dawno dawno temu genialny prezydent USA zaszantazowal inne kraje do podpisania delegalizacji bo w przeciwnym wypadku beda uwazani za kraj popierajacy narkotyki i nie maja co liczyc na zbrojna, dyplomatyczna i PIENIEZNA pomoc USA :) A jak wiadomo kto nie trzyma z USA to ma przesrane.

Teraz inteligenci ktorzy chca sie wykazac delegalizuja wszystko jak leci- nawet nie wiedza co.

To ze Santana nas poparl swiadczy o tym ze niedlugo wyburzony zostanie ten blok anty MJ i zacznie sie od USA, a wtedy wszyscy zapomna dlaczego MJ byla zdelegalizowana i beda mowic "USA to taki madry i postepowy narod, idzmy za ich przykladem". A kiedy tak sie stanie ja juz bede prawnikiem i powyciagam moich kumpli z paki a potem pozwe ten po*****y kraj na taka sume ze bede do konca zycia jaral zielsko na koszt panstwa. :)

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja tam jstem przeciwko aborcji w 100%, tak jak jest jest dobrze, zwiazkomo homo tez bo niby czemu maja byc legalne? niech sobie zyja, ale nie jest dla mnie normalne ze dwoch facetow jest razem i wiekszosc psychiatrow Ci powie ze to nie problem lezacy w czyjejs naturze... nie jestem homofobem bo mam na nich wywalone ale nie widze podstaw zeby takie zwiazki legalizowac. eutanazja mnie wali bo gdybym chcial umrzec to bym nawet nie prosil o eutanazje tylko sobie strzelil w leb czy jakos tak wiec co za roznica :D za to uwazam ze powinno sie zalegalizowac przynajmniej posiadanie wszystkich narkotykow wlaczajac w to heroine bo jak ktos sobie niszczy zdrowie to jego sprawa... ale moze konczmy offtop xD w kazdym razie mam wrazenie ze na obame ostanio naplywa coraz to wieksza presja marihuanistow :joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+