Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


proxydark

Recommended Posts

ok, zobacze co w nim piszczy :D

conieco co juz wskurałem

critical-mass.jpg

Northern Light Critical Mass (Mr. Nice) Afghani X Skunk #1

Genetyka: Afghani/Skunk No. 1

Odmiana: Przewaga odmiany indica ( ponad 80%)

Typ : hybryda

Zbiór połowa października

Roślinka dorasta w naszym klimacie (info by metalfan)

Nieustabilizowana

Bardzo duże kwiaty

Duże zapotrzebowanie na wilgoć

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

proxydark, Ty znalazles Northern Light Critical Mass (Mr. Nice) Afghani X Skunk #1 , a nie Northern Light x Critical Mass :trawka: Ktos juz pisal, ze to jest kros zrobiony przez ktoregos z uzytkownikow forum, wiec rozne pheno, geny. Zeby odmiana byla ustabilizowana, to musi przejsc pare pokolen. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak kogoś interesuje to pestki na gratisy dał DaMiAn, po zapytaniu o szczegóły dostałem taką wiadomość:

Prawde mówiąc nie pamiętam z jakiego seedbanku pochodza crossy :happy: , rośliny dochodza w naszym klimacie i w większosci % są indica, zapalisz to zobaczysz co potrafią :D

Więc trzeba samemu rozkminić, pewnie szczegółów dowiemy się najpóźniej pod koniec listopada :D

Tak czy siak grunt, że pestki chociaż za darmo to pierwsza klasa :D Sprawdziłem jedno najsłabiej wyglądające nasionko i bez problemu wykiełkowało, teraz przeprowadzam na nim ekperymenty, pod względem wytrzymałości na stężone nawozy itd. , bo na parapecie to tylko mi się wyciągnie, a materiał będzie g*wniany :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+