Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Salvia skutki uboczne


THClan

Recommended Posts

Uzależnić się można od wszystkiego, lecz od salvi jest to nie możliwe. Jest to najsilniejszy 'narkotyk' naturalny i faza jest zupełnie inna i intysewniejsza od reszty specyfików typu mj, grzyby - tyle, że krótsza.

Na pewno codziennie nie chciałbyś takiego odlotu po salvi. Poza tym salvia ejst okropna w smaku.

Nie sądzę, żeby dało się uzależnić od niej, bo z tego co czytałem, jeszcze nie odnotowano uzależnienia od salvi divinorum.

Co do skutków ubocznych, to z tego co mi wiadomo to żadnych nie ma, więc pal spokojnie i się nie przejmuj skutkami ubocznymi czy uzależnieniem. Aha i pamiętaj, że faza może Cię przerosnąć, najlepiej palić z kimś "trzeźwym" wiem to z doświadczenia.

Pozdro i dużo ładnych tripów po SD.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie. Przy paleniu jakiegokolwiek specyfiku nie biorę pod uwagę szkodliwości dla płuc, bo to chyba logiczne. Paliłem już trochę ciekawych rzeczy i salvia jest najfajniejsza. Zero zobowiązań, zero "głodu", zero zmartwień. To raj dla ludzi ^^

Chyba sobie sadzonkę skombinuję, bo to naprawdę fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+