Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi

Miś

Moderator
 • Content count

  4,958
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  105

5 Followers

About Miś

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.trawka.org

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,722 profile views
 1. Pomoc z doborem wentylacji

  W mniejszym box'ie axial flo 100mm , 100m3 dawał u mnie radę. Na twoim miejscu brałbym 125mm, i 185m3, jeśli chodzi o takie proste kanalaki.
 2. Ziemia ciężkawa, następnym razem zainwestuj np. w biobizz light mix. Lejesz odstają kranówkę?pH metru nie masz? Podstawowy porządniejszy nawóz do konopi można kupić za niecałe 20zł, pewnie niewiele droższy niż tej biopon. Lampę pewnie można by dać niżej, ale przede wszystkim ściany wyłożyć białą folią, mnóstwo światła teraz przy tym brązie się marnuje. I wentylacja, wlot możesz zostawić pasywny, po prostu dziury, wentylatory przede wszystkim na out, gdzieś pod sufitem, niech wywalają ciepłe powietrze z box'a. Jaką ta szafa ma powierzchnię? Taka ziemia może nie była by taka zła, ale trzeba by ją wymieszać z perlitem.
 3. No i zaczyna ładnie iść Przynajmniej na przyszłość wiem co było problemem, nie licząc robactwa. Pozbierały się po FIM'ie, trochę się ukorzeniły, teraz polecą.
 4. Moby Dick

  Może mutant z 3 partiami liści zamiast dwóch, rzadkość Zobaczymy jak dalej pójdzie Coś takiego:
 5. Hmm, no może. Teraz będzie po 4-6 pędów, zobaczymy co z tego wyjdzie Edit. Przy następnym podlaniu dostaną mikoryzę.
 6. Jaka odmiana, dla większych zbiorów?

  Opierdziel wyczuwam Przede wszystkim coś poczytaj, bo bez wiedzy nie zbierzesz prawie nic, tylko rośliny zmarnujesz Są odmiany z których można wycisnąć więcej niż z innych, critical mass, euforia, power plant. itp .W każdym seedbanku są raczej kategorie "duży plon" itp. tam poszukaj.
 7. Przeglądnij podpięte tematy: https://trawka.org/forum/477-początek-uprawy-kiełkowanie-sadzonki-i-okres-wegetacyjny/
 8. Doniczki na pewno ciekawe , tylko jeśli nie ma drenażu, to trzeba uważać żeby korzeni nie utopić, i nawozy mogą się kumulować. Te bio tabsy bym teraz odpuścił.
 9. Dopiero 2 dni, a już widać, że im lepiej Przy następnym up'ie mam nadzieję, że będą nie do poznania, przy okazji poleci FIM.
×