Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL

Vito

Administrator
 • Content Count

  7,012
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  88

Everything posted by Vito

 1. Vito

  20190406_221558.jpg

  baksbaks za próbę kupna ban.
 2. Polecam lekturę na temat trichomów oraz lupę/mikroskop w rękę i sprawdzenie koloru, gdy będą mleczne można śmiało ścinać, przezroczyste to jeszcze za wcześnie.
 3. mamy różne poczucie humoru... 🙂
 4. Tak to sobie mów u siebie w domy czy tam pracy. Nie obrażaj administracji forum.
 5. dawno przerosły by te klosze 🙂 Klosze trzymaj gdy roślina jest sadzonką, później to tylko spowalnia wymianę powietrza, łodygi będą cienkie itp.
 6. Wyglądają normalnie. Zamierzasz prowadzić growlog outdoor czy pomyliłeś działy ?
 7. @Didi92 podsumuj bo sam też jestem ciekawe jak spisał się ten led.
 8. Jak tylko biotabs to leć do końca i podaj tylko herbatkę, masz pompkę powietrza akwariową ?
 9. @Seet men dobry filtr dobrze dobrany do mocy wentylatora i nie będzie problemu. Co do efektu to nie rozumiem pytania. @chemicznyali w 3x3 spokojnie 50 sztuk, ja miałem 48, ale teraz tylko 40 będę robił (ze względu na prawo). Jeżeli jesteś zainteresowany to homeboxa Q300 mam w pl na sprzedaż z kilkoma dużymi gratami. Oferta chwilowa bo jak nie sprzeda się to leci do mnie do es.
 10. I nie za nisko lampę trzymaj... Czytaj forum i powodzenia 🙂
 11. Podaj im nawóz na kwitnienie.
 12. ja nie pisałem, to jak wszyscy ? Namiot masz 180 wysokości, masz niską genetykę. Ja bym nic im nie robił, puścił wolno i się uczył jak prawidłowo rozwija się roślina. Myślałem że masz tylko automaty, w takim razie sorry 🙂 masz dobrze zaplanowane 🙂 Ja bym zrezygnował z tego wentylatora i zostawił wloty pasywne. Niech ten wiatrak tak na nią nie wieje, ustaw go po środku namiotu i niech miesza powietrze.
 13. Przy roślinach normalnych pełnosezonowych możesz trzymać je w fazie wegetacji jak tylko długo chcesz. Nic im nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie, dobrze rozbudują masę korzeniową. Ja robię tak: 7 dni sadzonka, 14 dni wegetacja (zakładając że nie robię żadnego treningu a warunki są idealne).
 14. Daj zdjęcie całych roślin. Co to za rośliny ? To chyba składa się na cykl wielu problemów, tym bardziej że powinny już kwitnąć. Jakiej wielkości masz doniczki i co to za podłoże ?
 15. Witaj po co chcesz robić LST skoro dopiero zaczynasz przygodę w uprawie ? Masz wystarczająco miejsca na automatycznie kwitnącą roślinę. Nie zmieniaj fotoperiodu, zostaw już 18/6. Powietrze zasysasz z dworu czy z domu ? Podlewaj sowicie aż zacznie wylatywać dołem, będziesz wiedział jak ciężka doniczka jest, mniej więcej, i sprawdzasz po wadze doniczki, podlewasz gdy wyczujesz że jest lekka.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+