Powolutku do przodu. Przy zakupie growboxów dostałem nawozy także te nawozy wykorzystuje. Dużo nie będę się rozpisywał na razie najważniejsze jest to że cały czas działam. Koleżka to dogląda. Jak nie ja to podlewać daję nawozy także działamy cały czas mam nadzieję z tego będzie obfity profit. Fajne jest to że się bardzo rozrosły w tym dużym boksie. Jest jeszcze kolejny box ten którego lampę prezentowałem na zdjęciu. Ruszyłem tam z różnymi odmianami co doniczka to jest inna odmiana w przyszłości planuje robić tak żeby mieć więcej materiału jednego rodzaju.
Rekomendowane komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.