VID_20260509_204510.mp4
VID_20260509_204510.mp4
Siemano 👊
Zobaczcie na to co się dzieje z roślinami piękne i silne czyli nasza Polska genetyka robi robotę no polsko-hiszpańska 😉 ale fakt jest faktem że rośliny są silne💪 Jak na razie jednak z super LSD złapała limonkowy kolor ale już zostaje korygowana i zaczyna nabierać zieleni, jest żarłoczna i dobrze bo to znak że będzie dobrze obradzać w plon😁 Dzisiaj zostały podlane i nakarmione oprócz tej Blue Cookies która jest karmiona mineralne bo ona dostaje sama wodę ale wracając do organiki to dziewczyny dostały tak:
Grow 1,5ml/l Bloom 2ml/l Sól Epsom 0.2g/l profilaktycznie i do tego Seaweed i Fulvic.
Dodałem do składu Sól Epsom z trzech powodów
1. Magnez, większe zapotrzebowanie w fazie stretchu i kwitnienia a bez niego te panele słoneczne (liście) nie działają.
2. Siarka zwiększa produkcję terpenów i żywicy co jest jednoznaczne z większą zawartość THC i do tego działa symbiotyczne z magnezem i roślina szybko dostaje wszystkie potrzebne składniki odżywcze tam gdzie najbardziej potrzebuje czyli w szczyty.
3. Wzmacnia i lekko ogranicza stretch.
W uprawie organicznej jest to często stosowany dostatek do nawożenia i suplementacji konopi indyjskich. Elo420 👊
VID_20260509_204510.mp4
Elo420👊
Jestem już po suszeniu i trymowaniu i na wadze wyszło tak:
Skunk Kush1 102,5g jego szyszki są pokryte dużą ilością trichomów i zapach jest intensywny i typowo skunkowy.
Skunk Kush2 129g i te topy są bardzo twarde i zbite ilość trichomów jest jeszcze większa ale zapach jest połączeniem Skunka ale i nuty owocowej przypomina mi trochę lowres XXL.
Oba w działaniu są mocne na maxa i mimo poziomu THC około 20% haj po nich jest typowo kanapowy.
California Orange ją uznaje za porażkę i leży wysuszona ale zawinięta w worek i czeka aż kupię sito do przesiewania. Zrobię z niej chaszysz ponieważ ma dość sporą ilość trichomów a reszta pójdzie na ciastka i takie tam 😉 nawet jej nie ważę 😉
To jest Skunk Kush2
I tu jest Skunk Kush1
I na serio albo kup inną ziemię albo dokup perlit i dodaj do niej przed przesadzeniem i dawaj im max 50ml jak na razie ale między podlewaniami poczekaj aż wyschnie bo je przelejesz.
Za dużo światła kumpel daj na 25% i 50cm nad doniczką,to takie standardowe ustawienie na start przy siewkach. Ja właśnie kiełkuje nową pestkę tak że będziesz miał ściągę 😅😉 lampę mam w tym boxie 300w czyli podobnej mocy i takie ustawienie jest akurat. Ja teraz wale jedna roślinę na namiot 80na80na 160cm w donicy około 50l 😉😅
A i staraj się nie zostawiać na liściach takich kropli wody na liściach bo je spali, taka kropla działa jak soczewka albo lupa 😅
Lampa ustawiona jest na 50%. Ma 320 w. Spróbuję zrobić ten interes na tej lampie i ewentualnie zakupię nowy box gdzie złożę z lampą która będzie troszeczkę silniejsza na metraż.
Czekam aż mi przyjdą nawilżacze powietrza oraz kolejne wentylatory cyrkulacyjne.
Rekomendowane komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.