I na serio albo kup inną ziemię albo dokup perlit i dodaj do niej przed przesadzeniem i dawaj im max 50ml jak na razie ale między podlewaniami poczekaj aż wyschnie bo je przelejesz.
Za dużo światła kumpel daj na 25% i 50cm nad doniczką,to takie standardowe ustawienie na start przy siewkach. Ja właśnie kiełkuje nową pestkę tak że będziesz miał ściągę 😅😉 lampę mam w tym boxie 300w czyli podobnej mocy i takie ustawienie jest akurat. Ja teraz wale jedna roślinę na namiot 80na80na 160cm w donicy około 50l 😉😅
A i staraj się nie zostawiać na liściach takich kropli wody na liściach bo je spali, taka kropla działa jak soczewka albo lupa 😅
Lampa ustawiona jest na 50%. Ma 320 w. Spróbuję zrobić ten interes na tej lampie i ewentualnie zakupię nowy box gdzie złożę z lampą która będzie troszeczkę silniejsza na metraż.
Czekam aż mi przyjdą nawilżacze powietrza oraz kolejne wentylatory cyrkulacyjne.
Mam ogólnie w planach zrobić tak żeby był duży ruch w tej fotorelacji. Żebyśmy się też między sobą poznali wiadomo ja z chęcią skorzystam z waszych rad.
Rekomendowane komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.