Skocz do zawartości
nasiona marihuany

seedbay

Auto 3x Banana joint ,auto 1X Gorilla glue,auto 1xAmnezia purple


Recommended Posts

Siemka trochę późno wrzucam fotki ale urlop i tak dalej sami wiecie . Trochę pozmieniałem osprzęt i to bardziej taki próbny projekt 

Nasiona

Holenderski skun : amnezja i banana 

Pan pestka : golilla glue 

Oświetlenie dalej lumatek 200 od początku na 50 procentach 

Doniczki od mars hydro 19 litrowe 

Filtr i wentylator od mars hydro Smart inline fan 6 wentylator chodzi na 20 % i daje radę i jest mega cichy 

Te większe maja już 3 tygodnie jest to jeden banana na którym zrobiłem FIM tak do własnych doświadczeń  i gorilla a z przodu 2 tygodniowe banany i amnezja ale coś slabo rośnie i oczywiście dziewczyny były już u fryzjera 

IMG_20240823_210815.jpg

IMG_20240823_210808.jpg

IMG_20240823_210805.jpg

IMG_20240823_210803.jpg

IMG_20240823_210754.jpg

IMG_20240823_210738.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 godzin temu, Toksyna napisał(a):

Te z tyłu ładne duze krzaki. Jakiego masz boxa i jakich nawozów używasz?

Twoje krzaki od dutch passion i thc-thc to mercedes w porównaniu do tych słabych genów od holenderskiego skuna i śmiesznego pana pestki, które można określić jako fiat 126p 😄

 

To jest totalna przepaść genów i jakości.

 

Seet men myślę że z lepszymi nasionami osiągnął byś lepsze rezultaty przy twoich umiejętnościach 🙂

Edytowane przez CannaFans
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po za thc-thc nikt z polskich sklepów żadnych nasion nie produkuje a już na pewno nikt nie tworzy nowych odmian, tylko skupują nasiona od nie wiadomo kogo, pestki wątpliwej jakości. Znam rynek i wiem jak to działa. Z ziomkiem z thc-thc można się spotkać w Hiszpanii i mają tam firmę a u innych, zapomnij! Thc-thc to już normalny producent z normalnymi odmianami, bardzo fajnymi.

Edytowane przez CannaFans
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+