Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Żwirek i Muchomorek (Golden Teacher)


joka.menas

Recommended Posts

Golden Teacher

Zalane na 20 min wodą odstaną. Woda odlana, na dno worka woda i spryskane. Po 6,5 dnia pierwsze piny. Woda dalej w worku, spryskiwane codziennie i wietrzone (wiatraczek od kompa żeby szybko przemielić i wymienić powietrze. Ile razy wietrzyć? Jeżeli jakieś błędy proszę od razu mnie prostować.

+ mały eksperyment - Do pojemniczka po serku: ziemia (z jakiegoś tam kwiatka, kwiatek był ale się zmył, ziemia raczej już bez nawozów bo się wypłukały) i trochę grzybni na przemian (proszę zweryfikować czy coś, jeśli nie polecacie tak robić to wyrzucę od razu).

Teraz coś mega ważnego dla mnie

Słyszałem o historii że koleś wziął chyba ze 30 łysiczek i chyba miał badtripa (tak obstawiam) bo obudził się i stwierdził że "co on robi ze swoim życiem" i nagle mega ogarnięcie teraz szczęśliwy, żona, dzieci, fajna praca. Film Niesamowity Świat Grzybów, naukowiec od grzybów mówi że dzięki grzybom wyleczył się z jąkania i też coś tam mu się poprawiło.

Ja cierpię na nerwice, leki biorę bo lepiej żebym brał (obecnie jak długo nie biorę to wracają stany depresyjne i jest mi gorzej się zabrać do życia etc.), dochodzi do tego wieczna prokrastynacja, mam trochę przejebane w życiu a mimo to nie zabieram się do ciężkiej pracy żeby zmienić to życie w lepsze... coś tam porobię ale później przez kilka dni odkładam wszystko na później. Terapia 1 poźniej 2, tak pomogły jest super jestem innym człowiek zwłaszcza po terapi (ustawienia systemowe) coś cudownego ale mam wrażenie że grzyby mogą mi pomóc na troche innym lewelu. Zioło pomaga, motywuje mnie do działania ale też nie chce palić codziennie, wolałbym żeby to była rozrywka weekendowa. Mam zamiar mikro dawki robić żeby organizm trochę przyzwyczaić ale tez się zastanawiam czy mikro pomogą w mojej sytuacji, będę wdzięczny za pomoc. Nie jestem osobą co przesadza z takimi rzeczami tym bardziej jesli nie znam tematu do konca, ale też się zastanawiałem czy może głębszy trip dopiero mógł by mi pomóc. Będę wdzięczny za wszelką pomoc. Z fartem

zdj z 8 dnia

IMG_20240229_212820.jpg

IMG_20240229_212838.jpg

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

UP. Dzień 10

No widzę że na forum huczy 🤣!

Grzybek na grzybku itp. szkoda że niektóre grzyby nie wyszły na wierzch tylko przy ścianie zaczęły rosnąć, chyba gdybym zasłonił to czymś czarnym to by do tego nie doszło.

1. Dajcie znać kiedy ścinać, z tego co pamiętam jak kapelusz "odzieli się od nogi" zgadza się?

2. Jak suszyć, (nie mam suszarki do grzybów)?

Jak będę miał jeszcze pytania na pewno je zadam 😁. Z fartem

IMG_20240303_003817.jpg

IMG_20240303_003945.jpg

IMG_20240303_004127.jpg

IMG_20240303_004158.jpg

IMG_20240303_004238.jpg

IMG_20240303_004254.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+